Lina Anušauskienė atskleidė, kaip jai pasipiršo politikas Arvydas Anušauskas

Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-15 11:49
AA

Linos ir Arvydo Anušauskų meilės istorija prasidėjo tada, kai Seimo narys būsimąją žmoną pirmą kartą pamatė Seime, ten Lina atliko studijų praktiką. Tačiau politikas KK2 laidoje kalbės, kad draugystė prasidėjo ne tada, o daug vėliau, kai buvo bendra istorikų šventė.

Ir Lina, ir Arvydas – istorikai. Kaip laidoje sakys politiko žmona, istorijos mokslas buvo jųdviejų draugystės priežastis: „Esame baigę tą patį fakultetą, galbūt bendros temos, bendri pažįstami, tikriausiai nuo to viskas prasidėjo. Mes abu suprantame tuos pačius dalykus taip pat.“

Gražuolė KK2 laidoje pasakos, kad Arvydas jai atrodė labai įdomus: „Man jis pasirodė įdomus žmogus – žavingas, protingas, tai pirmi tokie įspūdžiai buvo, o vėliau matyt ir kiti dalykai sužavėjo“.

Lina Anušauskienė nesijaudina, kad ją ir sutuoktinį skiria net 27 metai, anot jos, kiekvienas pasirenka savo gyvenimo kelią.

„Gyvenimas neturi būti vien tik kažkokie standartai, kad turime gyventi pagal vieną ir tą patį modelį. Yra visokių porų ir mums yra gerai taip, kaip mes gyvename. Mes sutariame ir kiekvienas turime gyventi savo gyvenimą“, – sakė ji.

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Santykių pradžioje pora buvo tapusi tikru paparacų taikiniu, o Linai teko susitaikyti su nuolatinėmis apkalbomis: „Arvydas yra užsiauginęs storą odą, o man galbūt buvo sunkiau, bet dabar manau, kad aš taip pat pradedu priprasti ir nebėra taip sunku mane išvesti iš pusiausvyros.“

Antradienio vakarą KK2 laidoje Lina atskleis ir pikantiškas detales, kaip Arvydas jai pasipiršo.

„Buvo gana netikėta, buvo pavasaris, graži diena. Arvydas nusivežė į tokią gražią panoraminę vietą, iš kurios atsiveria Vilnius, ir ten jis tiesiog paprašė tekėti. Aš sutikau“, – apie vieną gražiausių gyvenimo akimirkų pasakos Lina Anušauskienė.

Arvydo Anušausko ir Linos Bulanovaitės vestuvės Rotušėje (31 nuotr.)
+25