M.Vitulskis – apie žinomą moterį, kuria žavėjosi paauglystėje: „Prašiau jos parašo“

Erika ir Merūnas Vitulskiai / BNS nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-30 10:07
AA

Lietuvos tenoras Merūnas Vitulskis TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi jau ne vieną kartą – tiek su savo žmona Erika Vitulskiene, tiek ir su savo niekuomet žodžio kišenėje neieškančiais, tūkstančius prajuokinti gebančiais vaikais. Tačiau kas kartą atvykęs pasipasakoti, kuo gyvena šiuo metu, žinomas vyras vis geba nustebinti. Ne išimtis ir šis kartas, kai Merūnas ne tik laidos vedėjus, bet ir žiūrovus privers šluostytis juoko ašaras pasakodamas apie pernelyg ilgai užsitęsusias namo statybas bei atvejį, kai buvo priverstas mokytis šokti.

Merūnas – ne tik scenos profesionalas, bet ir puikus vyras bei tėtis. Laidos vedėjai domėjosi – kiek laiko jam lieka tik pačiam sau?

Žinomas vyras atskleidė su savimi dabar galintis pabūti kiek daugiau, nes nuolat keliauja į sklypą, kuriame jau kurį laiką statomas naujas šeimos namas. Tiesa, statybos užtruko kur kas ilgiau nei buvo planuota. „Erikai sakiau, kad per kokius 9 mėnesius viskas užaugs. Bet išėjo 3,5 metų…“ – sakė jis pridėdamas, kad šią vasarą namo statybos pagaliau turėtų pasiekti finišą.

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Šiandien Merūną daugelis pavadintų viena ryškiausių Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių. O kuo paauglystėje jis žavėjosi pats?

„Tuo metu, kai man buvo 11 ar 12 metų, man didžiausia žvaigždė buvo Gintarė Karaliūnaitė – jos netgi prašiau parašo. Jos šokėjos irgi buvo labai gražios“, – juokėsi M.Vitulskis.

Paramos koncertas „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tai laidos vedėjui Justinui Jankevičiui netrukus priminė istoriją apie vieną itin garsų Lietuvos dainininką. Pasirodo, kad kartą Justino sesę į pasimatymą nusprendė nusivesti vienas labiausiai šalyje moterų mylimų atlikėjų. Tačiau įdomiausia, anot J.Jankevičiaus, kad to jis niekuomet nėra pasakojęs net ir pačiam dainininkui, nors jų keliai pastaruoju metu susikerta ypač dažnai. Koks tai atlikėjas, žiūrovai sužinos jau šio vakaro laidoje.

Savo ruožtu Merūnas pripažino anksčiau itin mėgęs ir įvairias šokiais garsėjusias Lietuvos muzikines grupes. Visgi pats jis nuo šokių scenoje susilaiko, nes kartas, kai dalyvavo šokių projekte, jam kaip reikiant apkarto. „Buvo labai blogai… Mano partnerė verkdavo – aš buvau toks nelankstus“, – atviravo besijuokdamas Merūnas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis / Asmeninio albumo nuotr.

Iš šių laikų jam ypač įsiminė didelius skausmus kėlusi avalynė. Tą patvirtino ir pats kadaise šokių projekte dalyvavęs Justinas Jankevičius. „Kai ateini iš civilių pasaulio, jie tau parodo, kas yra latino šokių batai. Tai – aukštakulniai, kuriuos avėti skauda du kartus. O svarbiausia, kad prakaituoti pradedi dar juos rišdamasis. Žiūri į savo partnerę, o ji lyg su tokia išraiška: „Kada tu baigsi prakaituoti?“ O tu nebaigi – kaip ateini prakaituodamas, taip ir išeini lygiai taip pat prakaituodamas. Tai – siaubinga“, – sakė jis.

Iki ašarų verčiančios kvatoti M.Vitulskio istorijos – jau šį vakarą. Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.

Erika ir Merūnas Vitulskiai (41 nuotr.)
+35