Merūnas Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė

Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė / Deimantas Čeplinskas nuotr.
Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė / Deimantas Čeplinskas nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-21 10:15
AA

Tenoras Merūnas Vitulsks išgarsėjo laimėjęs muzikinį realybės šou ir nuo to laiko jo žvaigždė dar niekuomet nebuvo užgesusi. Pradėjęs solinę karjerą, atlikėjas savo kūriniais džiugino ne tik lietuvius – Merūnas jau yra išnaršęs kone visą pasaulį. Tačiau pasirodo, kad muzika – ne vienintelė atlikėjo aistra.

Operos solistas TV3 televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakojo, kad maistas jam – vienas iš pagrindinių gyvenimo malonumų.

„Jeigu būtų tokia organizacija, į kurią ateini ir prisipažįsti, kad turi problemų su maistu, aš taip ir padaryčiau. Sakyčiau: „Laba diena, aš – Merūnas Vitulskis ir aš esu maistoholikas“, – juokavo atlikėjas.

Merūnas Vitulskis / S. Čirbos nuotr.

Tiesa, tam tikri Merūno mitybos įpročiai kardinaliai pasikeitė tada, kai jo gyvenime atsirado mylimoji Erika.

„Mes stengiamės valgyti labai daug salotų, o iki vestuvių su Erika jų aš nevalgydavau. Man tai buvo labai svetima. Esu tos kartos atstovas, kur žmonės į salotas nedėdavo nei riešutų, nei kitų, atrodytų, nederančių produktų. O dabar salotas galima skaninti kinkanais, pistacijomis –pasirinkimų yra labai daug. Visuomet įdomu pabandyti kažką naujo“, – atviravo Merūnas.

O štai salotose dažnai randamų svogūnų, kitaip nei daugelis lietuvių, Merūnas prisipažino negalintis pakęsti!

„Jei gyvenčiau vienas, mano virtuvėje niekada nebūtų svogūnų. Bet aš save apgaudinėju. Apgaudinėja mane ir uošvienė. Vieną kartą ji išvirė kopūstų sriubos, kurią valgiau net pasigardžiuodamas, o po to paaiškėjo, kad ten buvo ne kopūstų, o svogūnų sriuba. Greičiausiai ta nemeilė svogūnams – pasąmoninis dalykas. Aš nekenčiu žalio svogūno struktūros, kai jo atsikandi ir ištrykšta sultys. Net dabar pagalvojus apie svogūno skonį, man per nugarą nueina pagaugai“, – pasakojo garsus dainininkas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ir vis dėlto nors mėgsta skaniai pavalgyti, prieš koncertus šio malonumo Merūnas visgi yra linkęs atsisakyti.

„Kai ruošiuosi kažkokiam vaidmeniui, valgau tik pusryčius. Prieš koncertą valgyti man nepatinka. Tačiau kai po koncerto sudeginęs nemažai kalorijų grįžtu namo, tada sakau: „Ateik čia, šaldytuve!“ Tai nėra labai geras dalykas“, – juokavo atlikėjas.

Dainininkas laidos vedėjai atskleidė, kad šis kelių metų laikotarpis muzikiniu atžvilgiu buvo nelengvas. Užklupęs karantinas ir dabartinė geopolitinė situacija sustabdė jį nuo koncertinės veiklos. Tačiau gerbėjų prašymai, privertė atlikėją susimąstyti ir galiausiai pasiryžti vėl grįžti į sceną.

„Paskutiniu metu gavau labai daug gražių laiškų. Žmonės rašė, kad yra labai išsiilgę koncertų. Labai gera jaustis reikalingu, todėl nusprendžiau šiais metais surengti koncertinį turą. Labai džiaugiuosi, kad jis vyks gruodžio mėnesį, šventiniu laikotarpiu. Aplankysime daug miestų“, – apie sprendimą rengti koncertus pasakojo Merūnas.

„Virtuvės istorijos“ su Merūnu – šeštadienį 10 val. per TV3.

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė (29 nuotr.)
+23