Vitulskiai aplankė Ameriką: staigmena sūnums, Erikos laimės ašaros ir pasimatymas su sekėjais

Erikos ir Merūno Vitulskių šeimos kelionė JAV / Asmeninio albumo nuotr.
Erikos ir Merūno Vitulskių šeimos kelionė JAV / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-26 09:07
AA

Lapkričio pradžioje visa Erikos ir Merūno Vitulskių šeima susikrovė lagaminus ir išrūko už Atlanto. „Tai buvo staigmena vaikams“, – pasakoja Erika ir dalijasi įspūdžiais iš vienos įsimintiniausių kelionių, kurios metų nuo emocijų kiekio aikčiojo ne tik sūnūs Ajus bei Herkus, bet ir ji pati.

„Ajų labiausiai veda iš proto du dalykai – kosmosas ir Titanikas. Tad Amerika buvo sūnaus svajonių kelionė, jis nuo 3-ejų metų kalbėjo apie šią šalį ir kaip norėtų aplankyti NASA. Nors dėl laiko stokos NASA neaplankėme, tačiau visa tai atpirko visi kiti įspūdžiai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Erika Vitulskienė.

Kartu su vyru Merūnu Erika nusprendė padaryti staigmeną ir apie kelionę į Ameriką sūnums pasakė likus vos dienai iki skrydžio.

„Dažnai su Merūnu taip darome – paslaptį apie keliones išlaikome iki pat galo. Tačiau šįkart vaikų reakcija buvo neįkainojama, kai likus vos dienai pasakėme, kad skrendame į jų svajonių šalį!“.

Taip jau sutapo, kad Amerikoje Merūnas turėjo darbo reikalų, o mažiesiems Vitulskiams buvo rudens atostogos. Tad, akivaizdu, kad šeima negalėjo praleisti tokios progos ir kartu leistis į kelionę, kurios metu pavyko nuveikti išties daug.

„Bandėme spėti aplankyti tiek, kiek leido jėgos ir laikas. Tačiau, žinoma, visos pramogos buvo orientuotos į vaikus. Šįkart mudu su Merūnu savo poreikius ir norus nustūmėme į šoną“, – pasakojo Erika, su šeima kelionės metu apsistojusi Čikagoje ir Floridoje.

Erika Vitulskienė Čikagoje / Socialinių tinklų nuotr.

Čikagoje Vitulskių sūnūs išbandė sklandymą tunelyje, lankėsi įvairiuose muziejuose, o tuo pačiu Ajus išpildė dar vieną savo svajonę – viename iš muziejų išvydo tikrą II-ojo pasaulinio karo povandeninį laivą.

„Jis žino ne tik Titaniką, bet ir begalės kitų laivų bei jų istorijų, kurių net negalėčiau įvardyti. Jam ten buvo visiškas kosmosas“, – dalijosi Erika.

Tuo tarpu jai ir Merūnui labiausiai patiko Salvadoro Dali muziejus. „Dali yra mėgstamiausias mūsų menininkas, tad išvysti jo originalius paveikslus buvo neeilinė patirtis“.

Nors aplankė išties nemažai, didžiausią įspūdį tiek vaikams, tiek Merūnui ir Erikai paliko „Universal Studios“ pramogų parkas Floridoje.

„Su Merūnu esame daug kur buvę ir pramogavę, tačiau ši vieta atėmė žadą ir mums. Nors pramogų parkas pritaikytas vaikams, tikrai yra ką nuveikti ir suaugusiems. Atrakcionai, 4D šou, kurių metu susitinki su transformeriais, Žmogumi-Voru, Šreku, Simpsonais ir kitais veikėjais.

Taip pat buvome Hario Poterio miestelyje. Tai – kažkas neįtikėtino! Jei esi skaitęs visas knygas, gali pasijausti lyg jose. Ten pati pasijutau kaip išprotėjęs vaikas. Nors esu buvusi įvairiuose parkuose, šis buvo viso ko viršūnė“, – neeiline patirtimi džiaugėsi E.Vitulskienė.

„Viskas buvo taip tikroviška, kad ir cypiau, ir verkiau iš laimės. Tai įsivaizduokite, kiek emocijų vaikams!“ – pridūrė ji.

Erikos ir Merūno Vitulskių šeimos kelionė JAV / Asmeninio albumo nuotr.

Nors tai buvo šeimos kelionė, jos metu Vitulskiams netrūko kompanijos. Portalui Žmonės.lt Erika pasakojo, kad kelionės metu susitiko su draugais lietuviais, o taip pat net ir leidosi į neplanuotą pasimatymą su gerbėjais.

„Matydami, kad esame Amerikoje, kai kurie sekėjai rašė į socialinius tinklus ir kvietė susitikti. Buvo keista, o tuo pačiu ir labai malonu, kad žmonės rašė ir skyrė laiko, važiavo su mumis susitikti. Kartu išgėrėme kavos, smagiai pasišnekučiavome“.

Reziumuodama kelionę, Erika pripažino, kad tai buvo viena įsimintiniausių šeimos išvykų. Ir nors aplankyta ir pamatyta tiek daug, visgi Vitulskiai planuoja į Ameriką sugrįžti dar ne kartą.

„Net ir patys amerikiečiai nėra apkeliavę viso žemyno, tad ką kalbėti apie mus. Pažinome tik mažą dalelytę šio „pasaulio“, tad dar tikrai sugrįšime!“, – pokalbio pabaigoje sakė E.Vitulskienė.

Fotogalerija:

Erika ir Merūnas Vitulskiai (41 nuotr.)
+35