Mama tapusi šokėja P.Belousova viešėjo Palangoje: iš Vokietijos su sūneliu ir vyru atplaukė laivu

Patricija Ionel Belousova ir Alexandras Ionelis su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Ionel Belousova ir Alexandras Ionelis su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-07 14:59
AA

Prieš pusmetį tėvais tapę šokėjai Patricija Ionel Belousova ir Alexandr Ionel mėgaujasi tėvystės džiaugsmais ir iššūkiais. Ant rankų sūpuodami šešių mėnesių sūnų pora neseniai viešėjo Lietuvoje, kur po metų laiko susitiko su Patricijos artimaisiais ir pristatė jiems savo atžalą.

Vasaros pradžioje Vokietijoje gyvenantys profesionalūs šokėjai Patricija Ionel Belousova ir Alexandr Ionel kartu su sūneliu Noeliu ant rankų atvyko į Lietuvą. Šeima šįkart pasirinko ne itin dažną kelionės būdą – laivu jie atplaukė tiesiai į Klaipėdą, kur mėgavosi lietuviško pajūrio malonumais.

Vos atvykę į uostamiestį, šeima iškart patraukė į pamėgtą Palangos kurortą, o ten susitiko ir su Patricijos tėvais. „Mano tėvai atvažiavo iš Vilniaus, kad pabūtų su mumis ir mažyliu. Tai buvo smagus laikas šeimos rate“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Patricija ir atskleidė, kad kurorte aplankė pasakiškai gražius miesto parkus.

Patricija Ionel Belousova su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

„Su vežimėliu apvažiavome visus kelius ir keliukus“, – šypsodamasi kalbėjo šokėja.

P.Belousova pasidžiaugė, kad vizitui Palangos kurorte pasirinko vasaros pradžią – tokiu laiku sezonas dar tik įsibėgėjo, tad jai su šeima pavyko pasimėgauti ramybe.

„Dabar žodis ramybė labiausiai tinka mūsų poilsiui“, – sakė ji ir pridūrė, kad labiausiai iš viešnagės pajūryje jai įspūdį paliko ne tik gamtos grožis, bet ir aplankyti puikūs restoranai, skanus maistas bei malonus aptarnavimas.

Patricija Ionel Belousova su vyru Alexandru loneliu / Asmeninio albumo nuotr.

Regis, kelionė patiko ir 6 mėnesių Patricijos ir Alexandr sūnui Noeliui. Šokėjai pasidžiaugė, kad kiek ūgtelėjusi jų atžala visos kelionės metu jautėsi puikiai.

„Pirmą vakarą, kai plaukėme laivu, Noelis buvo šiek tiek neramus, bet po to apsiprato ir visos kelionės metu buvo ramus. Lietuva mano sūneliui visada bus antra gimtinė, tad jis ir jautėsi tarsi namuose. Jūros garsai jį labai nuramindavo, puikiai išmiegodavo Palangos pliaže“, – pasidžiaugė Patricija.

Patricija Ionel Belousova / Asmeninio albumo nuotr.


Šokėja neslėpė, kad šio vizito Lietuvoje ji laukė ypatingai, kadangi jau metus nebuvo grįžusi pas savo artimuosius į gimtinę. Patricija vos po gimdymo dalyvavo didžiausiame Vokietijos šokių projekte „Let’s Dance“, tad tik jam pasibaigus atrado laiko kartu su mažyliu ant rankų aplankyti savo šalį.

Visgi, kalbėdama su portalu Žmonės.lt moteris prasitarė, kad pirmaisiais savo namais dabar jau laiko Vokietiją, kur ir sukūrė savo gyvenimą. Tačiau nors ji pamilo svečią šalį, jos širdyje Lietuva visada užims ypatingą vietą.

„Kai atvykau gyventi į Vokietiją, mane šios šalies žmonės priėmė labai šiltai ir lyg šiol durys man atidarytos ten, kur noriu toliau augti ir kurti. Juk čia gimė mano sūnelis, – kalbėjo Patricija. – Tačiau nors ir myliu šią šalį, Lietuvai visada bus mano širdyje, o joje vietos tikrai daug!“.

Patricija Ionel Belousova su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

Šokėja neslėpė, kad kurdama gyvenimą Vokietijoje, labiausiai ji pasiilgsta gimtinėje likusių tėvų, brolio ir namų, kuriuose augo. Tiesa, Patricijos vyras Alexandr taip pat spėjo pamilti šią šalį ir kaskart išvykęs iš jos pasiilgsta vieno lietuviško produkto.

„Kai paklausiau vyro, kad labiausiai jam patinka mano šalyje, jis nė negalvodamas atsakė – sūris „Džiugas“, – juokėsi šokėja.

Portalo Žmonės.lt paklausta, ar gimtinės ilgesys ir vyro pamėgtas sūris vieną dieną suviliotų šeimą grįžti gyventi į Lietuvą, Patricija liko atvira:

„Kol kas tokių minčių nėra. Turime daug planų, tikslų, naujų projektų. Čia auginsime mūsų sūnelį. Į Lietuvą visada smagu sugrįžti ir praleisti laiką su šeima, tačiau kol kas sugrįžti gyventi čia neplanuojame“, – sakė P.Belousova ir pridūrė, kad su sūneliu kalba lietuviškai tam, kad jis nuo pat mažens jaustų savo šaknis.

„Noriu, kad Noelis Lietuvoje jaustųsi, kaip savo namuose“, – pokalbio pabaigoje pridūrė ji.

Fotogalerija:

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel (27 nuotr.)
+21