Mamos dienos proga – Catherine Middleton duoklė vaikams: pasidalijo jaukiais kadrais

 Catherine Middleton su vaikais / Matt Porteous / Instagram nuotr.
Catherine Middleton su vaikais / Matt Porteous / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-19 21:29
AA

Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje minima Motina diena. Ta proga Velso princesė Catherine Middleton pasidalijo nematytais kadrais su trimis savo ūgtelėjusiais vaikais.

Kovo 19-ąją Jungtinėje Karalystėje minima Motinos diena, vadinama Motinos sekmadieniu. Ją subtiliai paminėjo ir Velso princesė Catherine Middleton, pasidalindama nuotraukomis, kuriose mielai pozuoja su savo trimis vaikais.

Sekmadienį C.Middleton nuotraukas paviešino savo instagramo paskyroje.

„Su Motinos diena! Nežinau, ką darytume be visų mūsų neįtikėtinų mamų!“, – pasidalijusi nematytas kadrais rašė Velso princesė.

Catherine Middleton su vaikais / Matt Porteous / Instagram nuotr.

Vienoje iš nuotraukų Catherine Middleton su princu George'u, princese Charlotte ir princu Louisu fotografui Mattui Porteousui pozuoja įsitaisę medyje.

Antroje nuotraukoje matyti, kaip trijų vaikų mama ant rankų laiko savo jauniausią atžalą Louisą ir meiliai jam šypsosi.

Šių metų Motinos sekmadienio iškilmės vyksta tuo metu, kai rengiami paskutiniai karaliaus Charleso III karūnavimo, kuris įvyks gegužės 6-ąją, planai.

Dienraštis „The Times“ šią savaitę pranešė, kad princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louisas „turėtų prisijungti prie savo tėvų“ ir „viešai pasirodyti“ karietoje, kuri išvažiuos iš Vestminsterio abatijos karūnavimo ceremonijos pabaigoje.

Portalo „People“ žiniomis, Velso princas ir princesė vis dar svarsto, kokį vaidmenį karaliaus karūnavimo metu atliks jų vaikai.

Princas George'as ir princesė Charlotte, kuriai vos kelios dienos prieš karūnavimą sukaks 8 metai, jau yra dalyvavę procesijoje. Rugsėjo mėnesį jie dalyvavo savo prosenelės karalienės Elizabeth II laidotuvėse, tačiau laidotuvių dieną princas Louisas viešumoje matomas nebuvo.

Fotogalerija:

Kate Middleton gyvenimo akimirkos (122 nuotr.)
+116