Princą George‘ą į gimtadienį pakvietusi 6-metė sulaukė staigmenos: prisidėjo ir hercogienė

Hercogienė Kate Middleton, princas George'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Hercogienė Kate Middleton, princas George'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-11 21:29
AA

Šešiametė britų karališkosios šeimos gerbėja nusprendė pakviesti princą George'ą į gimtadienį. Nors būsimasis šalies valdovas šventėje nepasirodė, mažoji sulaukė nepamirštamo siurprizo – laiško iš rūmų.

Nors karališkoji šeima sulaukia nepaprastai daug gerbėjų laiškų, šįkart Kate Middleton užtikrino, kad mergaitė gautų asmeninį atsakymą iš rūmų.

„Daily Mail“ rašo, kad mergaitės, kurios tapatybė nėra žinoma, mama gautą laišką ypač saugo ir brangina. Šeima netikėtą atsakymą iš karališkosios šeimos gavo prieš kelis mėnesius.

Princas George'as Vimbldono turnyre / Vida Press nuotr.

„Kembridžo hercogai paprašė manęs padėkoti tau už laišką, kuriame kvieti princą George‘ą į savo šeštąjį gimtadienį.

Atleisk, kad atsakymo teko taip ilgai laukti. Jų karališkosios aukštybės yra labai dėkingi už šį kvietimą. Deja, įvertinę visas galimybes, jie nori pranešti, jog šio kvietimo turės atsisakyti.

Kembridžo hercogai jautėsi pagerbti, kad tu pasistengei parašyti jų sūnui George‘ui. Tai buvo labai šiltas žingsnis iš tavo pusės ir jų karališkos aukštybės manęs paprašė tau atsiųsti daug šiltų linkėjimų ir padėką“, – rašoma šešiametei adresuotame laiške.

Mergaitės mama laiško nuotrauka pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“ ir parašė, kad tai – „nuostabus dalykas, kurį ji tikrai pasiliks“.

Princas George‘as liepos 21-ąją pats atšventė savo 9-ąjį gimtadienį. Šia proga rūmai paviešino naują princo fotografiją, užfiksuotą jo mamos Catherine Middleton. Nuotraukoje mažasis princas užfiksuotas Jungtinės Karalystės paplūdimyje atostogų metu.