„Man-go“ narė G.Sruogiūtė su vyru pirmąkart viešėjo Italijoje: nepatikusi Roma ir atšvęstos dvi progos

Gabija Sruogiūtė-Stašienė su vyru Mindaugu Stašiu / Asmeninio albumo nuotr.
Gabija Sruogiūtė-Stašienė su vyru Mindaugu Stašiu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-12 19:01
AA

Grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė-Stašienė ir jos vyras krepšininkas Mindaugas Stašys neseniai minėjo savo odines vestuves bei atšventė draugystės dešimtmetį. Šia dviguba proga jiedu padovanojo vienas kitam kelionę dar nelankytoje Italijoje.

Prieš bendrą išvyką, kurią dešimtųjų draugystės metinių proga vienas kitam padovanojo, Gabija su Mindaugu svarstė, ar šia proga kelti šventę su draugais, ar pasimėgauti laiku tik dviese svetur.

2019-aisiais susituokę jaunavedžiai liepos 6-ąją minėjo odines vestuves ir dar vieną ne mažiau svarbią progą, t. y. 10-ąsias draugystės metines.

Su 15min kalbėjusi grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė-Stašienė atskleidė, jog visgi šias dvi meilės progas jiedu su vyru Mindaugu nusprendė paminėti nusipirkdami sau lėktuvo bilietus į jiems dar nelankytą šalį – Italiją.

Gabijos Sruogiūtės-Stašienės ir jos vyro Mindaugo atostogos Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Susipažino 16-os

Gabija paklausta, ar atsimena pirmąsias pažinties akimirkas, juokiasi, jog to užmiršti neįmanoma.

„Iš tikrųjų susipažinome, kai man buvo 16 metų, su mokyklos drauge ėjome į vakarėlį ir ten susipažinau su Mindaugu. Tačiau tuo metu septyneri metai atrodė per didelis amžiaus skirtumas draugystei. Tada Mindaugas man atrodė jau brandus vyras, o aš dar jaučiausi visiška mokyklinukė“.

Didelį amžiaus skirtumą įvertinusi Gabija tada į šį bendravimą žiūrėjo itin atsargiai. Visgi likimas vėliau juos ir vėl suvedė. Liepos 6-ąją, 19-etei Gabijai linksminantis Palangos naktiniame klube „Exit“ čia pasirodė ir Mindaugas. Pašnekovė sako, jog anksčiau gąsdinęs amžiaus skirtumas tada jau nebeatrodė toks didelis, tad jie nusprendė kurti santykius.

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvių akimirka / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Per 10-imt draugystės metų Gabijos ir Mindaugo gyvenime įvyko begalė svarbių momentų. O įsimintiniausiais dainininkė nesuabejodama įvardija sužadėtuves, vestuves ir bendrų namų įsigijimą. Visgi ji tvirtina, jog šie kartu praleisti metai yra kur kas daugiau nei pavardės keitimas.

„Nėra paprasta draugystę kurti tuos 10 metų. Per tiek laiko santykiai nuolat kinta, transformuojasi. Išgyveni krizes, vėl grįžti į santykį, augi. Apie tai ir yra tie 10 metų“.

Po kartu praleisto dešimtmečio Gabija priduria, jog tiek ji, tiek jos vyras geriau pažįsta vienas kitą. Jiedu žino, ko gali vienas iš kito tikėtis, moka spręsti iškilusius konfliktus, nesileisti į asmeniškumus.

Ji sako, jog judviejų santykiuose yra susiklausymas ir susigirdėjimas. Tačiau net ir po tiek metų kartu būna visko. Visgi, kuo toliau, tuo labiau santykiai tampa gilesni, tvirtesni ir brandesni.

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvių akimirka / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Poros draugystės dešimtmečio proga atlikėja teigia vyrui linkinti drąsos ir atvirumo santykiuose. Ji tvirtina, jog šis palinkėjimas jam ypač reikalingas, nes Mindaugas gana dažnai būna nelinkęs būti atviras.

Paklausta, ko ji palinkėtų sau, Gabija sako, kad norėtų būti supratingesnė, kadangi jai vis dar sunku priimti nepatinkančius dalykus ar kritiką.

„Visi jaučiamės geri ir puikūs. Tačiau kartais išgirstame teisingus dalykus apie save, nors juos ir būna nemalonu girdėti. Tad sau ir palinkėčiau gebėjimo išgirsti“, – teigia G.Sruogiūtė-Stašienė.

Roma nesužavėjo

Plačiai apkalbėta ir gausos simpatijų sulaukusi romantiškoji Italijos kryptis patraukė ir Stašių šeimos susidomėjimą – ten pora vyko paminėti odinių vestuvių ir draugystės dešimtmečio.

Iš saulėtosios šalies su vyru Mindaugu sugrįžusi Gabija atskleidžia, jog Italijoje jie abu viešėjo pirmą kartą.

Gabijos Sruogiūtės-Stašienės ir jos vyro Mindaugo atostogos Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Čia per beveik savaitę jie spėjo aplankyti dvi skirtingas Italijos kryptis – žaviąją Veneciją bei paslaptingąją Romą. Visgi pastarasis miestas didelių poros lūkesčių neišpildė.

Roma sutuoktinius pasitiko su gausybe turistų paliktų šiukšlių. Gabija sako, jog šis vaizdas iškart sudarė kontrastą Lietuvai, kurioje tokios netvarkos ji niekur nematė.

„Ten visiškai nėra šiukšliadėžių. Nusiperki vandens, o jį išgėrus buteliuko nėra kur išmesti“, – dainininkė stebėjosi Romos netvarka.

Porai įspūdžio nepadarė ir taip visų išgirta itališka virtuvė. Gabija juokauja, kad norėtųsi italus pakviesti į Lietuvą, jog jie pamatytų, kaip švariai ir gražiai gyvenam, kaip yra gaminamas maistas. Sako mananti, kad Vilnius, pajūris neatsilieka grožiu nuo Italijos miestų. Be to, čia sugrįžti po viešnagės svetur buvo smagu bei miela.

Gabijos Sruogiūtės-Stašienės ir jos vyro Mindaugo atostogos Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Venecija pranoko lūkesčius

Nors vykstant į Italiją sutuoktiniai daugiausiai tikėjosi iš Romos, visgi juos netikėtai nustebino Venecija. Jiedu neabejoja – čia grįžti dar kartą būtų tikrai verta.

Poros teigimu, Venecijoje juos labiausiai sužavėjo miesto autentiškumas. Lyginant su prieš tai lankyta Roma, švara, maisto bei aptarnavimo kokybė Venecijoje yra kur kas geresnė.

Kalbėdama su 15min Gabija pasidalijo ir labiausiai ją kelionėje sužavėjusia istorija, kurią atskleidė gondolininkas.

„Plaukiant gondola jis papasakojo, kad čia Venecijoje šis verslas yra perduodamas iš kartos į kartą. Jo tėtis, senelis tuo užsiima. Vadinasi, tuo užsiims ir jo sūnus, ir anūkas iki pat senatvės“.

Gabijos Sruogiūtės-Stašienės ir jos vyro Mindaugo atostogos Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Gabijos Sruogiūtės-Stašienės ir jos vyro Mindaugo atostogos Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Venecijoje jiedu spėjo aplankyti ir spalvotų namukų saleles bei žymiąją Murano salą, kurioje yra įsikūręs stiklo fabrikas. O Romoje – pagrindinius lankomus objektus, tarp kurių ir Trevi fontanas, Panteonas, Koliziejus ir kt. Taip pat aplankė ir Vatikaną.

Šešias dienas gražiausias Italijos vietas lankę mylimieji patikino, jog atostogoms dienų skaičiaus užteko. Gabijos teigimu, nors kelionė buvo pilna įspūdžių, jie pajautė ir nuovargį, kadangi tuo metu buvo itin karšta.

Dainininkė mano, jog Italijos grožis ties Romos ir Venecijos miestais tikrai nesibaigia, todėl ateityje su Mindaugu tikisi aplankyti Florenciją, Komo ežero apylinkes.

Iš aktyvios kelionės neseniai sugrįžusi pora džiaugiasi, jog dėl trejus metus trukusios kelionių pertraukos, kurią lėmė pandemija, jie pagaliau galėjo vėl pakelti sparnus. Gabija juokiasi, jog praeitą laikotarpį netgi buvo galima vadinti „kelionių alkiu“.

Atlikėja teigia, jog dažnai keliauti porai nepavyksta ir dėl didelio užimtumo, kadangi vyro krepšininko sezonas pasibaigia būtent tada, kai startuoja aktyvus koncertavimų laikotarpis.

„Labai sunku suderinti datas, tad šįkart mums labai pasisekė, kad su grupe esame tausojančiame režime ir leidžiame Rimai („Man-go“ narė Rima Petrauskytė – red. past.) mėgautis motinystės džiaugsmais. Taigi mes galime didesnį dėmesį skirti savo artimiesiems“, – sako „Man-go“ narė Gabija.

Baigdama pokalbį, dainininkė taip pat pamini, jog šiuo metu gyvena rudens laukimu, kuomet grupės gerbėjai galės išgirsti merginų ruošiamą muzikinę naujieną. O po viso to grupės laukia ir 25-asis jubiliejus.

Gabijos Sruogiūtės-Stašiėnės ir jos vyro Mindaugo kelionė Italijoje (12 nuotr.)
+6