Mantas Wizard iš Londono parsivežė stilingą fotosesiją

Mantas Wizard / Margaritos Karenko bei asmeninio albumo nuotr.
Mantas Wizard / Margaritos Karenko bei asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-08 09:04
AA

Vienas garsiausių šalies iliuzionistų Mantas Wizard visai neseniai grįžo iš kelionės, apie kurią svajojo bene šešiolika metų. Jau nuo paauglystės jis labai norėjo pamatyti vieną garsiausių pasaulio miuziklų „Operos Fantomas“, kuriam muziką sukūrė garsusis kompozitorius Andrew Lloyd Webber’is. Pagaliau šią svajonę vyrui pavyko įgyvendinti: praėjusio gimtadienio proga M.Wizard pasidovanojo sau bilietus į Londoną ir šį miuziklą.

„Turėjau neeilinę galimybę pamatyti miuziklą gyvai Jos Didenybės teatre. Reginys išties užbūrė – fantastiška muzika, puikūs atlikėjai ir, žinoma, kvapą gniaužiantys specialieji efektai bei triukai. Ne veltui per 30 metų jį jau pamatė bene 140 milijonų žmonių ir jis uždirbo net 6 milijardus svarų“, – įspūdžiais dalijosi į Lietuvą grįžęs iliuzionistas.

Londone vyras aplankė muziejus bei kitas įdomias vietas, net senovinį miesto požemį. „Juokais sakau, kad tikriausiai kone kiekvienas lietuvis yra buvęs šiame mieste, o aš susiruošiau tik dabar. Labai norėjau atrasti kultūrinę Londono pusę ir pasisemti įkvėpimo savo kuriamam menui. Londono šou verslo, West Endo miuziklų produkcijos yra pasaulinio lygio reginiai. Taip pat visada žavėjausi britų klasika: Oscar Wilde’u, Agatha Cristie ir kt. Taigi, norėjau pamatyti šiuos talentus pagimdžiusį miestą iš arti. Žinoma dabar tai įvairių kultūrų megapolis, kuriame yra visko, bet britiška dvasia justi visur“, – net neabejoja pašnekovas.

M. Wizard iš šios kelionės parsivežė ne vieną naują ideją ar sumanymą, kuriuos būtinai pritaikys savo programoms Lietuvoje. Londone jį inspiravo garsiausi miuziklai, kai scenoje matomas reginys kostiumais, vizualumu ir muzika tiesiog prikausto žiūrovo dėmesį. „Tai labai įkvepianti patirtis. Taip pat turėjau nuostabią galimybę susitikti gyvai su pačiais artistais Benu Forsteriu ir Celinde Shoenmaker – jie yra pagrindinių vaidmenų atlikėjai London West Ende garsiausiuose miuzikluose. Galėjome pasikalbėti apie jų darbą ir tokių projektų užkulisius, kas man buvo labai įdomu. Beje, pašnekovai mane nustebino savo draugiškumu ir profesionalumu“, – sakė M. Wizard.

Įdomu tai, kad lietuvis ne tik žavėjosi britų kultūra, bet ir pats įsiamžino įsimintoje ir itin stilingoje fotosesijoje, kurios autorė – Londone gyvenanti jauna fotografė Margarita Karenko. Kartą visai netyčia vyras pamatė jos darbus ir jie jam labai patiko. Tad nieko nelaukdamas ėmė ir susisiekė su ja, pasikalbėjo, pasitarė ir pasiūlė padirbėti drauge.

„Magiško atsitiktinumo dėka kilo ši idėja ir aš labai džiaugiuosi jos rezultatu, – šypsodamasis sakė M. Wizard. – Jau senokai norėjau labiau asmeninės fotosesijos: be visų tų magiškų skrybėlių ar kortų. Šioje fotosesijose drauge su fotografe nusprendėme atspindėti kažkiek dendišką, sakyčiau, modernaus džentelmeno įvaizdį. Žinoma, Londonas, ir jo peizažas tam labai tiko. Buvo smagu, nes man šis įvaizdis yra be galo artimas. O pats Londonas maloniai nustebino, jame dar tiek visko daug liko neatrasta. Todėl labai tikiuosi greitu metu aplankyti dar kartą šį miestą ir pasisemti naujų įspūdžių bei idėjų.“

Manto Wizard fotosesija Londone (13 nuotr.)
+7