Marius Jampolskis – atvirai apie juodžiausią gyvenimo etapą: „Pajutau, kad mirsiu“

Marius ir Renata Jampolskiai / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Marius ir Renata Jampolskiai / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
A
A

„Pajutau, kad mirsiu ir visame tame fone pajutau, kad byra mūsų santykiai, kad byra mano gyvenimas. Ir kai pajutau labai akivaizdžiai: dabar, arba niekada, aš persilaužiau“, – atvirai sako aktorius, dainininkas Marius Jampolskis.

Apie įveiktą priklausomybę jis jautriai pasakojo gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

„Labai džiaugiuosi, kad Marius įvertino savo kaip žmogaus tą ėjimą žemyn ir praradimus. Dabar pažiūrėjusi į tai, ką praėjome kartu, aš nežinau, ar antrą kartą tai praeičiau...“ – prabilo ir Mariaus Jampolskio žmona Renata Jampolskė.

Renata ir Marius Jampolskiai
Renata ir Marius Jampolskiai / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak Mariaus, alkoholizmas yra smegenų liga, o kovoti su savo smegenimis, kai jos tave apgaudinėja, labai sunku. „Tau vienam atrodo, kad tu čia protingiausias, viską gerai žinai, kiti nieko nesupranta, labai sunku tai pereiti, reikia sukrėtimo, ir aš tą sukrėtimą pajutau...“ – išgyvenimais dalijasi aktorius.

Šio Mariaus Jampolskio ir jo žmonos, filmavimo aikštelės dailininkės Renatos pasakojimo verta paklausyti tiems, kurie santykiuose ieško tik džiaugsmo ir malonumų.

Pora jau 13 metų kartu, 10 metų santuokoje ir šį kartą jie labai atvirai prabilo apie tai, kaip ne kartą buvo atsidūrę ant skyrybų slenksčio. Ką išgyventi teko abiems, kai vienas iš sutuoktinių priklausomas nuo alkoholio, arba ką reiškė tuoktis tuomet, kai aplinkiniai spėliojo, kiek jie temps kartu?

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val., per LNK.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.