Mažasis princas Louisas vėl prikaustė dėmesį: išdykėlis „pasižymėjo“ pakeliui į bažnyčią

Britų karališkoji šeima eina į šventines pamaldas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų karališkoji šeima tradiciškai pirmąją Kalėdų dieną atvyko į pamaldas Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje Sandringame, Norfolke, Rytų Anglijoje. Einant į bažnyčią užfiksuota, kaip princas Louisas nepaklūsta savo mamai princesei Catherine.

Ketverių metų princas Louisas eidamas į pamaldas bažnyčioje buvo susikibęs su mama princese Catherine už rankų. Kai ši sustojo ir ėmė kalbėtis, užfiksuota, kaip mažasis princas traukia savo mamą už rankos ir ragina ją eiti toliau.

Tiesa, tai buvo pirmas kartas, kai jauniausias Velso princo Williamo ir princesės Catherine vaikas prisijungė prie savo tėvų ir brolių bei seserų – devynerių metų princo George'o ir princesės Charlotte – ir dalyvavo tradicinėse šventinėse karališkosios šeimos pamaldose bažnyčioje.

Britų karališkoji šeima eina į šventines pamaldas / „Scanpix“ nuotr.

Nors pernai Louisas jau teoriškai galėjo pamaldose, COVID-19 atsargumo priemonės sutrukdė karališkajai šeimai tradiciškai nueiti į pamaldas ir pasisveikinti su lauke išsirikiavusiais visuomenės nariais.

Fotogalerija:

Britų karališkoji šeima eina į šventines pamaldas Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje (9 nuotr.)
+3

Primename, kad tai ne pirmas kartas, kada princas Louisas gauna daug aplinkinių dėmesio. Visai neseniai, birželio mėnesį, švenčiant 70-ojo karalienės Elizabeth II valdymo jubiliejaus iškilmes, Bakingamo rūmų balkone pasirodęs princo Williamo ir hercogienės Catherine Middleton sūnus Louisas nepaliko abejingų savo emocijomis.

Mažasis princas stebėdamas ceremoniją rankomis prisidengė ausis ir šaukė stovėdamas šalia 96-erių prosenelės karalienės Elizabeth II, kuriai jo išdaigos pasirodė visai smagios.

Tuo tarpu Kate Middleton ne kartą bandė sudrausminti savo jaunėlį, tačiau jam, regis, mamos pastabos buvo nei motais. Tokios sūnaus reakcijos galiausiai šypseną sukėlė ir pačiai hercogienei.

Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau