Medeina Andriulienė apie grožį: makiažo taisyklė, atradimas odai ir ilgų plaukų paslaptis

Medeina Čijauskaitė
Medeina Čijauskaitė
Šaltinis: Žmonės
2021-03-28 20:22
AA

„Esu tinginė, mano veidas nėra mano prekė. Daugiau energijos skiriu rūpinimuisi smegenimis. Bet nesimaivau ir nesakau, kad „tai genetika, nieko nedarau“. Į grožio procedūras taip pat žiūriu per kiek moksliškesnį kampą – man patinka suprasti, ką ant savęs tepu, kokį poveikį tai turi“, – sako tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Andriulienė (32).

Makiažas. Beveik neturiu kitokios dekoratyvinės kosmetikos kaip „Chanel“. Mėgstu nedaug, bet kokybiškai. Proginį makiažą visada patikiu specialistėms – dantų juk patys sau netaisome. Todėl ir neapsimetu, kad moku dažytis. O kasdienai mano vizažo talento užtenka. 

Naudoju „Chanel Les Beiges Eu de Teint“ arba „Vitalumiere Aqua“ pudras. Pagal poreikį – „Chanel Le Correcteur“  maskuoklį. „Chanel Stylo Sourcils“ antakių pieštuką. Dabar atradau tamsiai žalios spalvos „Chanel Le Volume Revolution“ tušą. Jau ką gamta davė – tai karvės blakstienas, todėl dažnai tušą renkuosi tokį, kuris yra kuo lengvesnis, nesulipinantis.

Mano vyras Liudvikas iš kelionių parveža naujausių „Chanel“ produktų, kurių Lietuvoje dar nebūna. Jam būna įdomu šniukštinėti, kalbėti su konsultantėmis – retas vyras, man atrodo, taip domisi ir žino, kokią kosmetiką žmona naudoja. Man dėl to labai smagu – tai dar vienas mūsų bendras dalykas.
Medeina Andriulienė / Akvilės Razauskienės nuotr.

Plaukai. Su plaukais turiu atskirą epopėją. Labiausiai man padėjo... jų nekirpti ir nedažyti. Per paskutinius šešerius metus kirpykloje buvau dukart, tik pakirpti galiukų. Niekada neturėjau tokių gerų plaukų, kaip dabar. Natūraliai žvilga, seniai nebežinau, kas yra galiukų skilinėjimas. O seniau, atrodo, viską išbandžiau, šampūnus po šimtą eurų ir niekas nepadėjo, plaukai būdavo nutriušę peisai.

Dabar dar ir labai džiaugiuosi atradusi „Helen Seward“ plaukų priemones – naudoju tik šios firmos produktus, nes man jie tinka tiesiog neįtikėtinai. Seniau mėgdavau kaitalioti, o dabar jau net atsibodo naudoti tą patį, bet negaliu keisti, nes nieko geriau nesu atradusi. Ypač mėgstu jų purškiamą kondicionierių „Mediter Argan Spray Mask“ ir šampūną „Mediter Argan 13/S“.

Atradimas. Šiaip ne taip iš vienos draugės išsimušiau vietą pas nuostabią kosmetologę Oksaną. Ji net ne kosmetologė, ji – dėstytoja, kuri negaili laiko ir pastangų klientei pasakoti viską, ką reikia žinoti apie odos veikimo principus. Man ji – absoliutus auksas ir ten eičiau net jei neturėčiau absoliučiai jokių problemų su oda, nes pas ją tiesiog pasikraunu fantastiškai geros energijos. Jau nekalbant apie tai, kad ji puikus pavyzdys to, ką galima pasiekti, kai mėgsti savo darbą ir dirbi be atvangos.

Oksana man neleidžia jokių injekcijų ir šiaip nieko stipraus, nes, kaip ir sakiau, mano veido oda jautri ir raustanti. Ji parenka kiekvienam labiausiai tinkantį režimą ir akylai stebi situaciją. Žodžiu, vienas džiaugsmas.

Dar nuostabus atradimas visai netyčia – kosmetologė Živilė, kuri kažkada tiesiog dažė mane vienai laidai ir išsikalbėjome, kad atlieka puikią „Intraceuticals“ odos deguonies terapiją ir drėkinimo procedūrą. Ši dabar mano mėgstamiausia, nes fantastiškai ramina ir drėkina veidą, nieko panašaus, kas turėtų tokį matomą akivaizdų efektą, anksčiau neteko bandyti. Labai džiaugiuosi ją atradusi.

Medeina Andriulienė su dukra Ana / Akvilės Razauskienės nuotr.

Kūnas. Kūnui drėkinti naudoju natūralius aliejus ir man jų tikrai užtenka, nes mano oda nėra labai sausa. Vienas dalykas ką visada turiu, tai lūpų balzamas, nes jos tai kenčia labai greitai. O sportas – su juo esu visą gyvenimą. Joju nuo ketverių metų (rimtai – nuo dvylikos), todėl neįsivaizduočiau savo gyvenimo be jojimo, tai net ne sportas, o priklausomybė ir liga. Vos spėdama, pervargusi, po vaikų ir darbų, kai, atrodo, niekam kitam neberastum nė minutės, žirgynui visada išgraužiu tas akimirkas.

Ir kitokį sportavimą esu bandžiusi, rodos, beveik viską – mėgstu judėti. Mano spaudimas žemas, todėl fizinė veikla man būtina, kad  galėčiau normaliai funkcionuoti. Iš to, ką dar bandžiau, ilgesniam laikui buvo prilipusi Aštanga joga, ja užsiiminėjau apie ketverius metus ir dabar dar kartais prasilankstau. O dabar abu su Liudviku turime nuostabų į namus ateinantį kineziterapeutą Emilį, kuris dirba visai kitaip, nei esu susidūrusi iki šiol. Jo požiūris į kūną, į sveikatą holistinis, o treniruotės būna sunkiausios, kiek man yra tekę patirti. Dirbame su mažiausiais ir giliausiais raumenukais, o efektas – ilgalaikis viso kūno balansas ir sveikata.

Jėgų atgavimo būdas. Oi, būna dar ir kaip! Dažniausiai mane pervargusią iškerta liga – varau iki tol, kol sukyla temperatūra. Nemoku kitaip rūpintis savo fizine sveikata, nemėgstu saugotis. Jau geriau gyvenu laisvai, taip kaip noriu, o tada kartais savaitę paguliu su temperatūra. Psichinę sveikatą labiausiai subalansuoja žirgynas – ten mano meditacija. Ypač mėgstu joti lauke žiemą, tada kažkokia dar kito lygio galvos išvalymo programa įsijugia, kai viskas aplink balta, kanda šaltis, o tu ir žirgas garuojate. Pasaka.

Medeina Čijauskaitė

Kvepalai. Seniau buvau kvepalų maniakė, bet kažkaip su amžiumi pavargau nuo kvapų, jie pradėjo erzinti.  Todėl kasdien nebesikvėpinu, o kai jau reikia, tai naudoju „Elie Saab In White“ arba „Chanel Paris Riviera“. Kolekcijoje turiu ir mėgstu, dažnai tiesiog dėl sentimentų, šiuos: „Nasomatto Narcotic Venus“, „Vero Kern Vero Profumo“, „Tom Ford Noir de Noir“, „Henrik Vibskov Type D“, „Lorenzo Villoresi Teint de Neige“, „Frapin 1270”. Neseniai užuodžiau naują Tomo Fordo aromatą „Lost Cherry“ –  nemėgstu saldžių kvapų, bet šis kažkodėl „nunešė“.

Mityba. Riboju save tiek, kiek save atsimenu, ir gana rimtai. Sportui reikia energijos, o mano toks metabolizmas, kad kiekviena kalorija eina į kūną. Niekada gyvenime nesu atsipalaidavusi ir valgiusi be sąžinės graužaties. Man atrodo, tai yra gana baisu ir daug pasako apie tai, koks grožio kultas mergaitėms ir net jau ir suaugusioms moterims yra įvarytas. Ir nieko su tuo nepadarysi. O, atrodo, juk esu stipri, sveika, kas, kad ne pagal standartą? Bet ne. Niekada nemėgau saldumynų, tad su jais neturiu bėdų. Šokoladas, jei ne vaikai, namuose gulėtų metų metais nepaliestas. Mano silpnybė - azijietiški, aštrūs patiekalai.

Aprangos stilius.  Juk viskas, ką susakiau aukščiau, yra kentėjimas nepatogumo vardan grožio! Kremų tepliojimai, makiažas, maisto ribojimas. Kenčiam ir kenčiam...Bet patogumą labai mėgstu, natūralu, kaip ir daugelis. Apranga – klasika. Mano išvaizda klasikinė, nesu kampuota, paaugliška, todėl ir mano apranga atliepia tai, kas esu. Kampuota, tiesa, esu charakteriu, bet tai dažniausiai atsispindi mano rūsčioje veido išraiškoje, o ne drabužiuose.  Labai  mėgstu viską megztą, todėl turiu tikrai ne vieną didelį megztą kardiganą ir su jais jaučiuosi jaukiausiai.

5 grožio būtinybės pagal Medeiną Andriulienę?

  • Intelektas
  • Judėjimas
  • Juokas
  • Savęs realizavimas
  • Apsisupimas specialistais ir produktais, kurie teikia džiaugsmą