Meksikoje Viktorija Siegel sulaukė romantiškos vyro staigmenos: „Net susigraudinau iš laimės“

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Meksikoje kartu su dukra Nicole ir sutuoktiniu Laurynu Suodaičiu atostogaujanti nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė šią kelionę įsimins ilgam – atostogų metu jos mylimasis suorganizavo romantišką staigmeną. Viktorija neslepia – iš laimės teko nubraukti ne vieną ašarą.

Žinia apie ypatingą staigmeną Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo savo instagrame. Įrašu ji sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Šiandien ruošiausi į meksikietiško maisto gaminimo kursus, kuriuos, kaip aš maniau, buvome užbookinę. Mūsų kelionių organizatorė dar vakar pranešė, jog šiek tiek pasipuoščiau, nes bus viešbučio fotografas vakarienėje ir kol gaminsime padarys mums šeimos nuotraukų. Galvoju – visai nice!

Na, o pasirodo čia visai ne jokia maisto gaminimo vakarienė manęs su Nicole laukė… Atvažiavau į žvakėm, gelėm išpuoštą vieną gražiausių viešbučio kiemelių, kuriame vakarienė skirta tik mums...

O pasitiko vos tik užėjus marijačiai su dainomis ir mano vyras su gėlėm.. Dalinuosi su Jumis šia nuostabia akimirka, vakaro metu net susigraudinau iš laimės, kokį vyrą šalia savęs turiu gyvenime! Net būnant atostogose sugalvojo padaryti man staigmeną ir romantinę vakarienę su muzikantais, kurie man taip patinka! Tokios akimirkos visada liks širdy“, – savo emocijas liejo Viktorija.

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau