V.Siegel-Suodaitė – apie laiką, kai buvo apkūnesnė ir lieknos figūros paslaptį: atsisakė dviejų dalykų

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-23 12:37
AA

Viktorija Siegel-Suodaitė savo tūkstantinę sekėjų auditoriją kasdien lepina egzotiškomis nuotraukomis iš Meksikos, kurioje jos šeima šiuo metu atostogauja. Puikiu klimatu besimėgaujanti Viktorija neretai pasidalija ir nuotraukomis, kuriose demonstruoja puikią figūrą. Vis tik V.Siegel tikina, kad net ir dėl jos susilaukia negražių komentarų, o dėl puikių kūno linijų dėkoja visai ne dietoms. Paslaptimis ji dalijasi ir su Žmonės.lt portalu.

Suodaičių šeima jau kelias savaites nuo lietuviškos žiemos slepiasi Meksikoje. Puikus oras ir lėtas atostogų ritmas leidžia atsipalaiduoti ir be sąžinės graužaties mėgautis saulės voniomis, nuostabiais paplūdimiais ir baseinais. Viktorija atostogų detalėmis bei kadrais gausiai dalijasi su savo sekėjais.  Ne išmintis – ir nuotraukos su maudymosi kostiumėliu.

V.Siegel tikina, kad prašymų išduoti lieknos figūros paslaptį ji sulaukia labai dažnai, tačiau ypatingos formulės neturi. Jai geriausiai padeda besąlygiška meilė savo kūnui ir pora paprastų taisyklių, kuromis ji dalijasi ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Dažnas klausimas iš Jūsų užduodamas man: „Viktorija, kaip išlaikyti tokią figurą?“. Galiu tai pavadinti gera genetika. Aš iš esmės esu genetiškai kūda. Niekada neturėjau labai didelio antsvorio, tačiau galiu Jums nuoširdžiai pasakyti, jog nesilaikau jokių specialių dietų, ko gero net valios tam neužtektų, nes pavalgyti daug ir skaniai tikrai esu mėgėja!

Vienintelis dalykas, ko nevalgau ir apskritai nelabai mėgstu – tai saldumynai. Dėl manęs jų gali ir nebūti, aš vietoj deserto restorane mielai užsisakysiu pakartotinai kokį tuno tartarą ar salotas.

Ir dar! Aš praktiškai nevartoju alkoholio, jokių kokteiliukų, šampaniukų, max per mėnesį vieną taurę šampano arba koks kokteilis. Nebegerti ir atsisakyti alkoholio nuspredžiau 21 metų. Atsisakius alkoholio pastebėjau, kaip mano svoris iš lėto pradėjo kristi, o daugiausiai kilogramų aš numečiau po Nicolytės gimimo kaip bebūtų nekeista! Vaiko gimdymas teigiamai paveikė mano figūrą.

Aš prisimenu, kad buvo momentų gyvenime, kai buvau šiek tiek apkūnesnė, 10/12kg daugiau esu turėjus nei dabar, svėriau 18/20-ies metų apie 62/63 kg, dabar mano svoris svyruoja tarp 50/53kg, kuo aš labai džiaugiuosi!

Nors prisimenu ir tada, kai svėriau kiek daugiau, irgi jaučiausi kuo puikiausiai ir dėl to nekompleksuodavau! Nes jau tada mane mamytė buvo išmokinusi mylėti save ir priimti save tokia kokia esi!

Nors aš dažnai girdžiu į savo adresą tokias replikas kaip: „Tu per kūda“, „Ar tu nesergi“, „Visai išdžiuvai, negražu jau“, „Tau reikia daug valgyti“, „Esi lenta“ ir panašiai, ir atrodo tokie išsireiškimai galėtų labai užgauti, tačiau yra visiškai atvirkščiai. Tokie komentarai manęs visiškai nežeidžia, anaiptol sukelia juoką ir šypseną veide, nepabijosiu pasakyti, jog jau gan senokai išmokau pamilti save, kad man mano kūno formos yra laabai gražios ir viskuo esu patenkinta!

Išmokite pamilti save, nes mylėti save nėra tuštybė, nes pamilti save reiškia būti laimingai. Meilė sau nėra vien kažkokie tušti žodžiai, nes meilė sau yra būsena, kuria reikia išmokti jausti. Ir tai yra nuostabi būsena, kuria linkiu patikrti kiekvienai iš Jūsų!! Išmokti priimti save tokia kokia esate, nes mes kiekviena esame ypatinga!!!“, – rašė Viktorija Siegel-Suodaitė.

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje (15 nuotr.)
+9