Mėnulio užtemimas vienus apdovanos, kitus nuskriaus

Mėnulio užtemimas / Fotolia nuotr.
Mėnulio užtemimas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-06 07:00
AA

Rugpjūčio 7 dieną įvyksiantis Mėnulio užtemimas Vandenio ženkle tiems, kurie bus kantrūs ir nedarys skubotų išvadų, padės įgyti vertingos patirties, teigia astrologė Vaida Budginaitė. Tad pasitikdami šį užtemimą nusiteikime filosofiškai. O štai tiems, kurie nesugebės valdyti savo emocijų, bus ką ir prarasti.

Žvelgiant astrologiškai, šis mėnuo – tikrai ypatingas.

Šį mėnesį laukia du užtemimai. Vienas jų – dalinis Mėnulio užtemimas – prasidės rugpjūčio 7 dieną 21 valandą 20 minučių, tačiau kadangi dar bus šviesu, šią dalinio užtemimo pabaigą galėsime pamatyti tik apie 22 val. Kitas – Saulės užtemimas – mūsų laukia rugpjūčio 21 dieną, taip pat apie 21 val. Taigi, žvelgiant astrologiškai, šis mėnuo – tikrai ypatingas.

Užtemimai vyksta per pilnatį ir per jaunatį

Ar žinote, kad Mėnulio užtemimai visada vyksta per pilnatį, kai Saulė ir Mėnulis yra priešingose pusėse, o Saulės užtemimai – visada per jaunatį, kai šie šviesuliai susiduria tame pačiame Zodiako ženkle ir laipsnyje. Dar vienas svarbus veiksnys tam, kad įvyktų užtemimas – Mėnulio mazgų (Pietinio ir Šiaurinio) padėtis. Nes jaunatys ir pilnatys vyksta kiekvieną mėnesį, o užtemimai tik tada, kai dalyvauja ir Mėnulio mazgai. Tiek Mėnulio, tiek Saulės užtemimas yra triskart stipresnis už įprastą jaunatį ar pilnatį, nors jų poveikis žmogui ir gamtai yra panašus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas pagal Zodiako ženklą

Kuo ypatingas užtemimo laikas?

Užtemimai neretai provokuoja įvairius fatališkus atvejus. Daugelis žmonių baiminasi net ir paprastos pilnaties, tad Mėnulio užtemimas neretai sėja nepagrįstas baimes ir įsivaizdavimus. Mėnulis veikia Žemę, jos vandenis, tad turi įtakos ir mums, nes žmogaus kūną sudaro net apie 70 proc. vandens. O įvairūs šiuo metu nutinkantys nemalonūs įvykiai susiję su pačių mūsų elgesiu, nes veikdamas emocijas Mėnulis mus provokuoja ne visada adekvačiai reaguoti ir priimti tokius sprendimus, kurių paprastai kitu laiku nepriimtume. Todėl artėjant užtemimo laikui ir po to dar kelias dienas rekomenduojama nepriimti svarbių sprendimų, nesiimti jokių naujų darbų, o daugiau ilsėtis, filosofiškiau žvelgti į pasaulį.

Mėnulio pilnatis / „Shuterstock“ nuotr.

Kuo dar pasižymės šis Mėnulio užtemimas?

Aktyvesnių Zodiako ženklų atstovams, ypač tiems, kuriems būdingas noras daryti karjerą, norėsis siekti valdžios.

Aktyvesnių Zodiako ženklų atstovams, ypač tiems, kuriems būdingas noras daryti karjerą, norėsis siekti valdžios. Šiuo atveju nagus prikiš ir Plutono, kuris skatina nekontroliuojamus reiškinius, bei Jupiterio kvadratūra, įtemptas aspektas. Ir šis troškimas gali būti toks stiprus, kad galite paminti net savo įsitikinimus, neleidžiančius dėl karjeros lipti kitiems per galvas ar nepaisyti kitų žmonių interesų. Šiomis ypatingomis dienomis labiau norėsis rūpintis ir savo finansiniu saugumu, nes norėsis skaičiuoti ir įvertinti savo finansinę situaciją, ieškoti saugumo ir būdų jam pasiekti. Tad labai pasistenkite nerizikuoti dėl greito atlygio ar neaiškios naudos – klaidos gali jums daug kainuoti, be to, ilgai užsitęsti.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!