Ką kada pirkti pagal Mėnulį

Mergina su pirkiniais. / Fotolia nuotr.
Mergina su pirkiniais. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-17 19:30
AA

Kartais net įsigytas brangiausias daiktas pasirodo nieko vertas, o pigiausias tarnauja labai ilgai. Stebimės, kodėl taip yra, o astrologai pasakytų, jog tai labai priklauso nuo daikto įsigijimo dienos pagal Mėnulio kalendorių.

Per mėnesį Mėnulis apkeliauja visus Zodiako ženklus, kiekviename užsibūdamas apie dvi tris paras. Kiekvienas ženklas pasižymi tam tikra energija, tad jei norite apsipirkti taip, kad daiktai jums ilgai tarnautų, būtų patvarūs, nenumokite ranka į Mėnulio padėtį ženkle. Mėnulio dienų kalendorių galite rasti internete arba įsigyti knygyne.

Kiekvienas ženklas pasižymi tam tikra energija, tad jei norite apsipirkti taip, kad daiktai jums ilgai tarnautų, būtų patvarūs, nenumokite ranka į Mėnulio padėtį ženkle.

Mėnulis Avine (rugpjūčio 11, 12 d.)

Tai impulsyvios, staigios energijos dienos, tad ir pirkiniai Avino dienomis gali būti tokie pat. Dėmesį dažniausiai atkreipia efektyvūs, tačiau neilgalaikiai daiktai, nes Avino planeta Marsas skleidžia ugninę, linkusią deginti energiją. Tad jei norite drabužį ar batus ilgai nešioti, palaukite, kol Avino dienos praeis, nes daiktai, nusipirkti šiomis dienomis, greitai dėvėsis. Tačiau Avino dienomis palanku pirkti automobilį, metalinius daiktus, pavyzdžiui, peilius, sporto reikmenis.

Mėnulis Jautyje (liepos 17, 18 d.)

Tai puikus laikas daugeliui pirkinių, nes Mėnulis vieši Veneros valdose. O ši planeta susijusi su grožiu, malonumais, komfortu bei meile. Taigi nerasite geresnio laiko įsigyti kosmetikos ar kvepalų, galite pirkti augalus, priemones sodui ir daržui tvarkyti, namų remonto prekes. Be to, visi daiktai, drabužiai ar batai, įsigyti Jaučio dienomis, bus ilgaamžiai.

Mėnulis Dvyniuose (liepos 19, 20 d.)

Dvynius globojantis Merkurijus – lyg palaidas vėjas, tad šiomis dienomis pirkti daiktai tikrai netarnaus ilgai, tad drabužiams, batams ar kitoms kasdienėms prekėms įsigyti palaukite geresnių dienų. O Merkurijaus dienomis pirkite visa, kas susiję su žiniomis, informacija, pavyzdžiui, knygas, telefoną. Tačiau nepasikliaukite reklama, ja susižavėjus įsigyti daiktai gali pasirodyti nieko verti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stipriosios Zodiako ženklų savybės

Mėnulis Vėžyje (liepos 21, 22 d.)

Vėžio dienomis verta pasirūpinti namais, gerai rinkti jiems baldus, apmušalus, užtiesalus – viską, kas teikia jaukumą, ramybę, šildo ne tik fiziškai, bet pirmiausia – dvasiškai, nes Vėžį globoja Mėnulis, kuris pirmiausia yra susijęs su jausmais. Taigi šiomis dienomis pasirūpinkite tuo, ko namuose seniai stigo, kad būtų jauku ir gera. Pavyzdžiui, naujais indais, stalo reikmenimis, staltiesėmis, pagalvėlėmis. Tačiau venkite didelių pirkinių, pavyzdžiui, buitinės technikos.

Mėnulis Liūte (liepos 23, 24 d.)

Jei norite įsigyti įspūdingą „karališką“ daiktą – drabužį ar kvepalus, Liūto dienos tam puikiai tiks, tačiau vėliau tokio daikto galite nebeišdrįsti apsirengti, o kvepalai atrodys pernelyg provokuojantys. Taip pat šiomis dienomis pirktiems daiktams bus lemta ir greitai susidėvėti, nes Liūto energiją stimuliuoja Saulė. Šiomis dienomis verta pagalvoti apie kitus, nes Liūtas yra dosnus ir prakilnus, tad dovanas pirkti itin palanku, taip pat auksą, papuošalus, kitus gražius ir prabangius daiktus. Žodžiu, viską, kas nepraktiška, bet labai gražu ir teikia didelį džiaugsmą.

Mėnulis Mergelėje (liepos 25, 26 d.)

Rūpestingosios Mergelės energija verčia pasirūpinti buitimi, naminiais gyvūnais, pabaigti visa, kas pradėta. Mergelės dienos labiausiai tiks, jei norite pasirūpinti savo sveikata, jei pristigote švaros ar higienos prekių. Taip pat Mergelės dienomis vertėtų ieškoti tinkamos buitinės technikos, nes pro akis neprasprūs nė viena detalė, sugebėsite tinkamai įvertinti ir atsirinkti tai, kas iš tiesų jums reikalingiausia. Mergelės planeta Merkurijus pasirūpins, kad jūsų galva dirbtų tiksliai, kad atidžiai įvertintumėte kainos ir kokybės santykį.

Mėnulis Svarstyklėse (liepos 27, 28, 29 d.)

Kai Mėnulis keliauja Svarstyklių ženklu, patariama kurti savo įvaizdį, prisistatyti kitiems taip, kaip norėtumėte, kad jus kiti matytų, taigi į parduotuves ar grožio salonus – pats laikas. Atnaujinkite savo įvaizdį, įsigykite madingų daiktų – vėliau tikrai nesigailėsite! Taip pat gerai šiomis dienomis pasirūpinti nauja kosmetika, plaukų priežiūros priemonėmis, interjero detalėmis, paveikslais.

Mėnulis Skorpione (liepos 30, 31 d.)

Skorpiono dienomis galite leisti sau pailsėti nuo pirkinių, nes šis ženklas apima didžiąsias pasaulio paslaptis ir žino, kad ne daiktuose laimė. Ji slypi visai kitur, giliai širdyje. Kadangi Skorpionui pažįstamos visos nematomojo pasaulio paslaptys, nesunkiai atskleidžiamos „povandeninės srovės“ ir kitokie sąmokslai, šiomis dienomis palanku kovoti su namų kenkėjais bei įsigyti priemonių kovai su jais.

Mėnulis Šaulyje (rugpjūčio 1, 2, 3 d.)

Šaulio dienos susijusios su avantiūromis, tad nekeista, kad galite pasielgti avantiūristiškai, pavyzdžiui, spontaniškai išvykti į kelionę ar filosofinių knygų, išradingų dovanų draugams ar kitokių originalių daiktų. Tai tinkamos dienos pirkti turizmui ir sportui skirtą įrangą. Tačiau drabužių spintą atnaujinti geriau kitomis dienomis, nes prisipirkti galite daug ir nebūtinai reikalingų daiktų. Ne veltui Šaulio ženklą valdo dosnusis Jupiteris.

Mėnulis Ožiaragyje (rugpjūčio 4, 5 d.)

Kai Mėnulis keliauja Ožiaragiu, verta įsigyti stambius pirkinius, pavyzdžiui, stambią buitinę techniką, praktiškus ir paprastus kitus didelius daiktus arba drabužius, kurie pasiūti iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, odos. Visi šie daiktai bus patikimi ir ilgai tarnaus, tačiau nepasižymės ypatingu stilingumu.

Mėnulis Vandenyje (rugpjūčio 6, 7, 8 d.)

Vandenio dienos tinkamos elektros prekėms, buitinei technikai, kompiuteriams ir kitoms ryšio priemonėms įsigyti. Nes Vandenio planeta yra Uranas, kuris susijęs su pokyčiais, lengva energija ir visada atneša permainų vėjus. Šiomis dienomis nesunku iš esmės pakeisti įvaizdį ar įsigyti labai originalių ir stilingų prekių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškų skaičių paslaptys

Mėnulis Žuvyse (rugpjūčio 9, 10 d.)

Vandens stichija šioms dienoms suteikia chaotiškumo ir neatidumo, sukelia painiavos, nes Žuvų valdovas Neptūnas ne veltui valdo mūsų svajones, sapnus ir iliuzijas. Ko labiausiai nevertėtų ieškoti šiomis dienomis parduotuvėje, tai batų ir daiktų, kuriems įsigyti reikia pasikliauti loginiu mąstymu. Patartina klausytis intuicijos – gal ji pasufleruos, kuo apdovanoti vaikus, kokią knygą įsigyti ar kuo save pradžiuginti apsižvalgius antikvariate.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!