Merūnas Vitulskis: „Iki šiandien labai gerai žinau visus, kurie ant manęs pylė mėšlą“

Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė / LNK nuotr.
Merūnas Vitulskis, Erika Vitulskienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-29 10:50
AA

„Iki šiandien labai gerai žinau visus žurnalistus, kurie tada pylė mėšlą“, – prisipažino 40-metis operos dainininkas Merūnas Vitulskis.

„O aš kaip vokiečių aviganis – jeigu tu mane, dar būnant mažu šuniuku, paspirsi, tai užaugęs tau galiu nukąsti koją... Manau, tai normalu, nes esu už mylimą žmogų, už savo vaikus...“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki....“ kalbėjo M.Vitulskis.

Simboliška, tačiau imdamas ginklą į rankas prieš televizijos kamerą vienoje parduotuvių Merūnas sako visada norėjęs išmokti šaudyti, kad prireikus galėtų apginti savo šeimą bei save. Tik žinoma, ne nuo apkalbų ar įkyrių žmonių, o galimų grėsmių, čia pat Ukrainoje vykstant nuožmiam karui, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Merūnas Vitulskis / LNK nuotr.

Trokštantys išgarsėti ir sulaukti pripažinimo, pasak Merūno, retai susimąsto ne tik apie tai, kiek vardan to reikia dirbti, tačiau ir kokią kainą sumokėti. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje žvelgdamas į sceną iš salės viduryje esančios prezidentinės vietos, Merūnas sako iki šiol savo pirmą pasirodymą čia prisimenantis taip, tarsi tai būtų buvę vakar.

„Labai išgyvenau, bijojau, kaip pasirodysiu... Dainavau su baltais marškiniais ir kelnėmis, nes tuo metu net kostiumo neturėjau“, – pasakojo dainininkas.

Pasirodymas šioje scenoje operos dainininku būti troškusiam Merūnui tuomet buvo svajonės išsipildymas. Šiandien vienas garsiausių operos tenorų puikiai pažįstamas ne tik Lietuvos, tačiau ir Europos operos gerbėjams. Prie pripažinimo, kurio sulaukė, pasak dainininko, prisidėjo ne tik daug žmonių ir laimingų atsitiktinumų. Reikėjo būti užsispyrusiam bei daug dirbti.

„Nuo... Iki...“ – pirmadienį 20 val. per LNK.