Miley Cyrus tapo naująja Woody Alleno mūza – vaidins pirmame jo seriale

Woody Allenas ir Miley Cyrus / „ACME Film“ ir „Scanpix“ nuotr.
Woody Allenas ir Miley Cyrus / „ACME Film“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-26 11:20
AA

Režisierius Woody Allenas (80 m.) naujausiam savo projektui pasirinko savo stiliui kiek neįprastą žvaigždę – skandalistę Miley Cyrus (23 m.).

Pirmadienį paskelbta, kad skandalingoji atlikėja gavo pagrindinį vaidmenį kol kas pavadinimo dar neturinčiame Woody Alleno seriale. Tai pirmas serialas, kurį kurs pripažintas kino režisierius – jis savo kolekcijoje turi jau keturis „Oskarus“.

Miley Cyrus šiame seriale vaidins kartu su jo kūrėju Woody Allenu bei garsia aktore bei kino kūrėja Elaine May (83 m.).

Žinią apie naują karjeros posūkį patvirtino ir pati Miley Cyrus savo „Instagram“ paskyroje. Atlikėja neslėpė džiaugsmo dėl gauto vaidmens ir prisipažino, kad jau keletą metų prie jos lovos buvo priklijuotas jos dievuko Woody Alleno plakatas – būtent į jį ji ir žiūrėjo, kai sulaukė lemtingo skambučio, patvirtinusio, kad ji vaidins legendinio režisieriaus seriale.

Kol kas apie pirmąjį Woody Alleno serialą žinoma tik tiek, kad jis bus šešių pusvalandžio trukmės serijų, o veiksmas vyks septintajame dešimtmetyje. Kaip praneša „Deadline“, serialo filmavimas prasidės kovo mėnesį.

Žmonės.lt primena, kad Miley Cyrus išgarsėjo vaikystėje vaidindama kultiniame „Disney“ seriale „Hana Montana“, tačiau jam pasibaigus pasinėrė į muziką ir visiškai pakeitė savo geros mergaitės įvaizdį. Pastarąjį kartą Miley Cyrus vaidino komedijoje jaunimui „So Undercover“, kuri pasirodė 2012-aisiais, tačiau buvo ne itin sėkminga.