Netikėtai mirė 27-erių modelis Jeremy Ruehlemannas: paaiškėjo priežastis

Jeremy Ruehlemannas / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Mados pasaulyje – netektis: netikėtai mirė JAV modelis Jeremy Ruehlemannas. Jo gyvybė užgeso 27-erių.

Jeremy Ruehlemanno gyvybė užgeso savaitgalį. Šeštadienio rytą modelis buvo rastas draugo bute Niujorke, o jo mirtis konstatuota įvykio vietoje, teigiama dienraščiui „The Daily Mail“ skirtame Niujorko policijos pareiškime.

Iš pradžių modelio mirties priežastis skelbiama nebuvo, tačiau praėjus kelioms dienoms po nelaimės jo tėvas Achminas Ruehlemannas davė interviu „The Daily Mail“ ir pasidalijo naujausiomis žiniomis.

Jeremy Ruehlemannas / Vida Press nuotr.

Pirmą kartą po atžalos netekties prakalbęs vyras atviravo, kad 27-erių sūnus kovojo su priklausomybe nuo narkotinių medžiagų.

„Jis gydėsi reabilitacijos klinikoje ir bandė atsikratyti receptinių vaistų, – sakė vyras. – Akivaizdu, kad jam nepavyko“.

A.Ruehlemannas pasidalijo, kad sūnaus toksikologijos ataskaita dar nebaigta, todėl šiuo metu jis nėra „100 procentų tikras, kas tiksliai nutiko“, tačiau spėja, kad tai buvo „atsitiktinumas“, susijęs su narkotikų vartojimu.

„Nebuvo jokio noro nutraukti savo gyvenimą, tai buvo atsitiktinumas, – sakė vyras. – Akivaizdu, kad jis turėjo tam tikrų problemų dėl priklausomybės, tačiau buvo labai laimingas. Jis mylėjo gyvenimą, buvo labai gyvybingas, nuostabios sielos ir itin pasiaukojantis vaikinas“.

Jeremy Ruehlemanno mirtis sukrėtė mados pasaulio atstovus. Išgyvenimais dėl savo „mūzos“ mirties socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo ir garsus JAV dizaineris Christianas Siriano.

„Niekada neskelbiau nieko panašaus, bet prarasti draugą, kuris buvo tokia graži siela, yra tiesiog labai sunku. Tai skirta Jeremy, pačiam gražiausiam žmogui, kuris visiems sutiktiems žmonėms, kad ir kas nutiktų, dovanojo daug meilės. Jis buvo viena iš mano mūzų ir visada bus. Jis mane įkvėpė ir aš jį mylėsiu amžinai“, – jautriomis mintimis ir modelio nuotraukomis pasidalijo C.Siriano.

Fotogalerija:

Jeremy Ruehlemannas (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau