Mirė legendinio kompozitoriaus Andrew Lloydo Webberio sūnus: jam buvo 43-eji

Andrew Lloydas Webberis ir Nicholas Lloydas Webberis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Andrew Lloydas Webberis ir Nicholas Lloydas Webberis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-25 22:34
AA

Legendinis kompozitorius Andrew Lloydas Webberis (75) išgyvena skaudžią netektį – šeštadienį mirė vyriausias jo sūnus Nicholas Lloydas Webberis, kovojęs su skrandžio vėžiu. Jam buvo 43-eji.

Žinią apie sūnaus mirtį pranešė pats Andrew Lloydas Webberis.

„Jaučiuosi sugniuždytas turėdamas pranešti, kad mano mylimas vyriausiasis sūnus Nikas prieš kelias valandas mirė Basingstoke ligoninėje, – liūdna žinia dalijosi kultinis kompozitorius. - Yra susirinkusi visa jo šeima susirinko ir mes visi esame visiškai bejėgiai“.

„Dėkojame už visas jūsų mintis šiuo sunkiu metu“, – pareiškime pridūrė Andrew Lloydas Webberis.

Kovo 23-ąją Nicholo Lloydo Webberio tėvas pranešė, kad jis buvo perkeltas į hospisą. Apie sunkią sūnaus būklę kompozitorius paskelbė jau kovo 18-ąją. A.L.Webberis teigė esantis visiškai palūžęs dėl savo 43-ejų sūnaus diagnozės.

„Esu visiškai sugniuždytas, turėdamas pranešti, kad mano vyriausiasis sūnus Nickas sunkiai serga. Kaip žino mano draugai ir šeima, pastaruosius 18 mėnesių jis kovojo su skrandžio vėžiu, o dabar Nickas paguldytas į ligoninę, – prieš savaitę rašė A.L.Webberis. – Todėl negalėjau dalyvauti neseniai vykusiose „Blogosios Pelenės“ peržiūrose ir negalėsiu šį ketvirtadienį premjeros vakarą palaikyti nuostabių aktorių, komandos ir orkestro.“

Andrew Lloydas Webberis / „Scanpix“ nuotr.

„Mes visi meldžiamės, kad Nicho reikalai pasisuktų į gerąją pusę, – tęsė vyras. – Jis drąsiai kovoja, pasitelkdamas savo nenugalimą humorą, bet šiuo metu mano vieta yra su juo ir šeima.“

Nicholas, pats nominuotas „Grammy“ apdovanojimui, yra sukūręs muziką BBC One serialui „Love, Lies and Records“, filmui „The Last Bus“ ir trumpametražiui filmui „Mr. Invisible“. Jis pelnė „Grammy“ nominaciją po to, kai 2021 m. surašė Andrew Lloydo Webberio „Pelenės“ originalaus albumo natas.