Modesta Vžesniauskaitė atšventė 38-ąjį gimtadienį: sulaukė Johno Caudwello vaikų staigmenos

Modestos Vžesniauskaitės gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Modestos Vžesniauskaitės gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-18 15:46
AA

Spalio 17-ąją olimpietė Modesta Vžesniauskaitė atšventė 38-ąjį gimtadienį. Ši diena dviratininkei įsimins ilgam – puikiai savo mylimąją pažįstantis „Phones 4U“ įkūrėjas milijardierius Johnas Caudwellas (69) apgalvojo kiekvieną smulkmeną ir parengė ne vieną staigmeną. O šventė tapo dar ypatingesnė, kai Modestą nustebino ne tik pats gyvenimo draugas, bet ir jo vaikai.

Modesta Vžesniauskaitė sekmadienį praūžusios savo gimimo dienos įspūdžiais ir mintimis apie mylimojo Johno Caudwello surengtas staigmenas pasidalijo instagramo paskyroje. Moteris šventę įamžino ir spalvingose fotografijose, kuriose atsispindi jos džiugios emocijos.

„Vakar, per gimtadienį, mano princo Johno Caudwello dėka visą dieną jaučiausi kaip princesė. Johnas žino, ką aš mėgstu labiausiai – ne brangias dovanas ar didelius vakarėlius, bet mažus gestus, laiką kartu ir šeimą.

Jis turėjo tiek mažai laiko, bet apgalvojo kiekvieną mano ypatingosios dienos akimirką bei praleistus metus Londone – pusryčius lovoje, pasivaikščiojimą parke, apsilankymą mokslo muziejuje su Leonardu ir Williamu Johnu bei geriausius kebabus mieste pietums“, – rašė M.Vžesniauskaitė.

Tačiau J.Caudwello staigmenomis šventė nesibaigė.

„Ir tada laukė didelė staigmena vakare. Aš galvojau, kad mes tiesiog einame pavakarieniauti su draugais, bet Johno kiti vaikai mane nustebino.

Ačiū visiems prisijungusiems draugams ir sūnums Leonardui bei Williamui Johnui. Ir labiausiai ačiū Johnui, mano gyvenimo meilei, kuris mane verčia jaustis laimingą ir taip nuostabiai pasveikino“, – džiaugėsi M.Vžesniauskaitė.

Modestos Vžesniauskaitės gimtadienis (5 nuotr.)
+2

Pasveikinimo iš mylimojo Modesta sulaukė ir instagrame. Johnas savo išrinktajai negailėjo gražių žodžių.

„Su gimimo diena, mano brangioji Modesta Vžesniauskaite. Tu esi nugalėtoja viskame, ką tik darai, įtraukiant ir buvimą mano nuostabia mylinčia partnere ir puikia mama.

Ir tavo didingas atsidavimas labdarai yra neįtikėtinas, tad atrodė labai teisinga pradėti tavo gimtadienio šventę praėjusią naktį būtent mūsų labdaringoje vakarienėje „Life Changers Circle“, skirtoje pagalbai „Caudwell Children“.

Ačiū visiems svečiams, kurie dalijosi akimirkomis kartu su mumis. Aš tikiuosi, kad tu išgyvenai labai labai laimingą gimtadienio dieną, brangioji“, – rašė J.Caudwellas.

Spalis – ypatingas mėnuo ne tik Modestai Vžesniauskaitei, bet ir jos mylimajam Johnui Caudwellui. Spalio 7-ąją jis atšventė 69-ąjį gimtadienį. Ta proga M.Vžesniauskaitė mylimajam surengė ne vieną stagmeną.

Pirmiausia J.Caudwellas mylimosios buvo pakviestas į linksmą vakarėlį poros namuose Stafordšyre. Kaip instagrame rašė pats šventės kaltininkas, dauguma čia sugužėjo iš paties Monako.

Ta proga, kad daugelis milijardieriaus ir dviratininkės bičiulių nelabai pažinojo britišką kultūrą, visi svečiai buvo pakviesti į tikrą anglišką aludę, o vėliau Johnas Caudwellas juos pavaišino paties gaminta vakariene.

„Po greitos ekskursijos po teritoriją mūsų nedideliu traukinuku, svečiai, tarp kurių buvo daug dosnių „Caudwell Children“ rėmėjų, apsilankė „Caudwell International Children’s“ centre Keele universitete“, – tąkart pasakojo jis.

Na o po visų ekskursijų laukė pagrindinė šventė – teminis gydytojų ir slaugių vakarėlis. Kad jis bus, Johnas Caudwellas žinojo, bet apie mylimosios išrinktą temą nė nenutuokė.

Tokia vakarėlio tema pasirinkta neatsitiktinai. Neseniai Johnas Caudwellas patyrė rimtą traumą, po kurios vis dar sveiksta.

 

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17