Modesta Vžesniauskaitė pirmąją santuoką vadina pragaru: „Atvirai pasakysiu – tekėjau ne iš meilės...“

Modesta Vžesniauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ , LNK nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ , LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-15 09:04
AA

„Tai nebuvo meilė. Tai buvo kažkokios nesubrendusios moters svajonės, nes aš tikrai daug sportavau, buvau 27-erių, turėjusi tik du gyvenimo draugus, be jokios asmeninio gyvenimo patirties", – pasakoja 38-erių dviratininkė, olimpietė Modesta Vžesniauskaitė.

„Niekada negalvojau, kad vyras gali taip negerbti ir nemylėti vaiko mamos, todėl kai su tuo susidūriau, mane ištiko šokas... Negalėjau suprasti, kaip galima taip elgtis. Aš labai daug iškentėjau. Baisiausia buvo smurtas, moralinis smurtas, kuris tęsėsi kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro“, – LNK laidai „Nuo...Iki...“ prisipažįsta M.Vžesniauskaitė.

Modesta Vžesniauskaitė / LNK nuotr.

Moteris atveria ne tik savo širdį, tačiau ir prabangių namų Londone duris. Vienas brangiausių, ir ne tik Londone, bet ir už jo ribų puikiai žinomas rajonas Mayfair, įsikūręs vakarų Londone, garsėja ambasadų ir bankų pastatais, prabangos ženklų parduotuvėmis, ir žinoma, fantastiškomis nekilnojamojo turto kainomis.

Tai pirmas kartas, kai vienas turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių, 69-erių verslininkas milijardierius ir filantropas Johnas Caudwellas kartu su mylimąja 38-erių dviratininke, olimpiete Modesta Vžesniauskaite atveria savo namų duris televizijai iš Lietuvos.

Modesta Vžesniauskaitė / LNK nuotr.

Keturiuose tūkstančiuose kvadratinių metrų ir 8 aukštuose, iš kurių net du po žeme, telpa rodos daugiau, nei gali reikėti, kad gyventum neišeidamas iš namų. Privati kino salė, 15 miegamųjų, nuosavas SPA, net kelios pokylių salės, ir valgomasis, kurio grindyse – vandens upė su gyvomis žuvimis.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė / LNK nuotr.

Kaip atrodo brangiausias Jungtinėje Karalystėje, beveik 300 milijonų eurų vertės namas? Kokią drąsią sąlygą lietuvė iškėlė Johnui po pirmųjų metų draugystės? Ir ką teko iškentėti vardan neseniai gimusio sūnaus?

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val. per LNK.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17