Monika Linkytė apie dosnius metus, ateities planus ir koncertus: „Sau primenu vieną dalyką“

Monika Linkytė ir Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Linkytė ir Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-12-22 09:14
AA

Vienas geriausių Lietuvos rezultatų „Eurovizijos” konkurse, naujas albumas ir „neatrastų vandenų tyrinėjimas” Londone – vos keli įvykiai, kupinuose netikėtumų M. Linkytės metuose. „Šie metai man tikrai buvo dosnūs įvairiausiomis patirtimis. Su jais pasiimu lengvumą, švelnumą sau ir didelius tikslus, kuriuos nešuosi su savimi į kitus metus”

Praėjo daugiau nei pusmetis nuo Monikos pasirodymo ant didžiausios scenos Europoje. Po konkurso grįžus į gimtinę, atlikėja sostinėje surengė vasaros koncertą „Lukiškių kalėjime” ir spėjo pasidžiaugti dar prieš „Euroviziją” išleistu albumu „Healing”. O dabar kviečia drauge, akustinės muzikos apsuptyje, praleisti Kalėdas bei Naujuosius metus. „Visi per tą kalėdinį maratoną, man atrodo, smarkiai išvargstam, tad norisi kažko tokio paprasto ir nuoširdaus. Žinau, kad šitai tikrai galiu pažadėti”, – mintimis dalinasi atlikėja.

Monika Linkytė / Asmeninio albumo nuotr.

Artėjančius akustinius koncertus gruodžio 26-ąją Vilniuje bei Naujųjų metų išvakarėse Kaune, dainų autorė ir kūrėja apibūdina kaip didelį, tačiau itin jaukų ir šiltą bendruomenės, kuri yra lyg šeima, susitikimą gyvos muzikos mėgavimuisi bei emocijų dalinimuisi. „Man atrodo, tokie koncertai labai kviečia iš tikrųjų išgirsti. Noriu sukviesti žmones tarsi į savo salioną: močiutė pažadėjo iškepti sausainių, draugės prie durų tikrins bilietus ir paduos pasimatuoti mercho maikutę, viskas taip, tarsi būtume viena, didelė šeima”, – pasakoja M.Linkytė.

Monika atvirauja, dabarties etapas yra šiek tiek kitoks, pirmą kartą savo koncertus atlikėja organizuoja pati, be vadybininkų ar organizatorių kompanijų pagalbos. Tačiau nepaisant to, džiaugiasi naujomis patirtimis. „Koncertus organizuoju pati, man tai nauja patirtis ir galų gale, juose galės sudalyvauti tik labai mažas kiekis žmonių, kas sukurs dar artimesnę draugų būrio atmosferą. Dėl to verta kiekvieną žvakę uždegti savo rankomis”.

Monika Linkytė ir Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.

Po koncertų, naujų metų tikslus, svajones bei iššūkius M. Linkytė ketina įgyvendinti Londone, kur planuoja praleisti daug laiko tyrinėjant neatrastus vandenis ir semiantis įkvėpimo ateities kūrybai, kaip pati atlikėja sako, – „lėtai ir užtikrintai”.