Monikos Liu įspūdžiai po finalo – apie 14 vietą, skeptikus ir suknelės likimą

Monika Liu po „Eurovizijos“ finalo Turine / Scanpix nuotr.
Monika Liu po „Eurovizijos“ finalo Turine / Scanpix nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-15 03:28
AA

Naktį į sekmadienį paaiškėjo naujieji „Eurovizijos“ nugalėtojai. Jais tapo dar iki finalo lyderiais tituluoti ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“. Lietuvos atstovė Monika Liu su daina „Sentimentai“ konkurse užėmė keturioliktą vietą. Pirmieji Monikos Liu įspūdžiai iškart po finalo.

Paskelbus galutinius „Eurovizijos“ rezultatus, Monika Liu netrukus įsikėlė nuotrauką į socialinius tinklus, kurioje laiko Ukrainos vėliavą. Lietuvos atstovė džiaugėsi šios šalies pergale.

Pati iškovojusi 14-ąją vietą taip pat liko savimi patenkinta ir sakė, kad šis skaičius yra magiškas. Pasibaigus finalui, Monika dalijosi įspūdžiais ir su 15min.

„Tai, kad laimėjo Ukraina – ačiū Dievui, nes vienu metu jau suabejojau ir jaudinausi. Aš esu labai laiminga savo rezultatu, tai viskas labai gerai“, – sakė ji 15min su šypsena veide.

Monika sakė, kad laimėta vieta jai reiškia daug. Tiesa, ji nenustojo kartoti, kokia yra laiminga ir kaip džiaugiasi dėl Ukrainos pergalės konkurse.

„Šiandien yra keturiolikta diena, užėmiau keturioliktą vietą. Aš esu labai laiminga. Mano tikslas, kaip ir sakiau, buvo patekti į finalą. Patekau, ačiū visiems. Ir ačiū Dievui, laimėjo Ukraina“, – sekmadienio naktį iškart po finalo kalbėjo Lietuvos atstovė.

Monika Liu po „Eurovizijos“ finalo Turine / Scanpix nuotr.

Tiems, kurie teigė, kad Lietuva su lietuviška daina konkurse užims bene paskutinę vietą, Monika dabar pasakytų „sorry“ arba tiesiog nieko – tylėtų.

Kaip jau minėjo anksčiau, kitais metais dainininkė „Eurovizijoje“ neketina dalyvauti: „Ne, negalima taip kelis kartus. Reikia vieną kartą gyvenime, tada tu jį paimi taip ypatingai, nes tai yra ypatinga patirtis.“

Gražiąją suknelę atlikėja, kaip teigė, ir toliau dėvės scenoje, šypsojosi – neatiduos muziejui.

Monika Liu / EBU ir Luko Balandžio nuotr.

Apie ką pirmiausia svajoja grįžusi į Lietuvą? Monika ilgai nesvarsto – viliasi, kad namuose pagaliau išsimiegos. Be to, nekantrauja susitikti su ją palaikiusiais lietuviais.

„Nekantrauju susitikti su visais, kurie mane palaikė, dainuoti. Noriu savo koncertų ir dainuoti daugiau dainų, nei iki šiol“, – šypsojosi Monika Liu.

Fotogalerija:

Monika Liu po „Eurovizijos“ finalo Turine (7 nuotr.)
+1
„Eurovizijos 2022“ finalas Turine (59 nuotr.)
+53