N.Pareigytė – apie vertingą L.Kybartienės patarimą: po jo apsirūpino baltais rankšluosčiais

 „69 danguje“, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės / BNS ir Ingos Balevičienės nuotr.
„69 danguje“, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės / BNS ir Ingos Balevičienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-25 08:18
AA

Po galingojo grupės „69 danguje“ koncertinio turo šiek tiek atsikvėpusi dainininkė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė patikina – kurį laiką ji ilsėsis nuo puošnių sceninių kostiumų bei makiažo.

„Tiesa, pertrauka bus neilga, bet ji bus. Apskritai, esu iš tų moterų, kurios, eidamos į parduotuvę, nepasidažo net blakstienų“, – su šypsena atviravo garsi moteris.

Dainininkė pasakoja – ji dekoratyvinę kosmetiką naudoja retai, o jei galėtų, namuose visai jos neturėtų.

„Žinoma, praėjau visus „mokyklinius“ etapus ir pas mamą į kosmetinę „užsukdavau“. Tai išmėginti lūpų dažų, tai juodo pieštuko, skirto akių pravedimam, pasiskolinti. Nors visus pėdsakus nuo veido kruopščiai panaikindavau, kad priemonės „kažkokios nebe tokios“ mama visada pastebėdavo“, – savo nekaltus gudravimus prisimena N.Pareigytė-Rukaitienė.

Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės grožio ir mados namų atidarymo akimirkos / Ingos Balevičienės nuotr.

Nijolė makiažą pasidaryti moka nuo paauglystės, bet mieliau šį darbą patiki profesionalams. Paskutiniai du „69 danguje“ koncertai buvo Kaune, todėl grupės narės savo įvaizdžius patikėjo neseniai oficialiai duris atvėrusios Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės studijos meistrams.

Dainininkės čia lankosi ne pirmą kartą ir vėl ketina sugrįžti tuomet, kai veidą ir kūną reikės palepinti procedūromis, o skirtingų sričių profesionalus vienijančios vietos įkūrėja, dizainerė I.Rutkauskaitė-Naujokė, ką tik pristačiusi vestuvinių suknelių kolekciją, pradės kurti naujus sceninius kostiumus.

Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės grožio ir mados namų atidarymo akimirkos (81 nuotr.)
+75

„Koncertuoti pradėjau labai anksti – mane į grupę pakvietė, kai buvau keturiolikos. Vis sulaukdavau raginimų prieš pasirodymus pasidaryti makiažą. Retsykiais juo pasirūpindavome pačios, o svarbesniais atvejais – profesionalios grimerės. Tada pirmą kartą ir plaukų spalvą pakeisti reikėjo. Man labai nepatiko nei ryškūs akių šešėliai, nei storas pudros sluoksnis. Tikrai buvau per jauna, kad tuo mėgaučiuosi“, – neabejoja pašnekovė.

Po penkerių metų scenoje Nijolė tapo grupės „69 danguje“ nare. Kolektyvo vadyba tuomet sugalvojo publikos dėmesį atkreipti ne tik muzika, bet ir merginų stiliumi – N.Pareigytei – Rukaitienei plaukai nudažyti dviem spalvomis: juoda bei balta.

„Kankinausi kokius metus, kol pareiškiau, jog daugiau nebegaliu ir noriu būti šviesiaplauke“, – prisimena Nijolė.

Kasdienis moterų makiažas, anot jos, įprastai būna pats subtiliausias. Kiek sudėtingesnis yra tas, kuriuo „puošiamasi“ per šventes ar koncertus. Pats atspariausias bet kokiam poveikiui yra televizijoje atliekamas grimas.

„Tai toks krūvis odai! O dar kai reikia jį nusivalyti... sunku ir papasakoti, kiek būtina dėti pastangų“, – sako N.Pareigytė – Rukaitienė.

Dainininkė pasakojo visada besižavėjusi legendine diktore, televizijos laidų vedėja Laima Kybartiene, todėl, sutikusi ją televizijos koridoriuose, pašnekino viena rūpimiausių temų – kaip taip daug metų beveik kasdien „vilkint“ ypatingąjį grimerių makiažą pavyksta išsaugoti odos sveikatą bei puikiai atrodyti.

„69 Danguje“ (Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Karina Krysko, Goda Alijeva), „The Mooniers“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Išgirdau vieną vertingiausių grožio patarimų savo gyvenime – grimą valyti tol, kol jo neliks nė miligramo. Ar gerai atliktas darbas, ponia Laima patikrina veidą nusausindama baltu rankšluosčiu – jei ant jo nelieka dažų pėdsakų, darbas padarytas puikiai, o jei audinys išsitepa, procedūrą tenka tęsti. Dabar šia taisykle vadovaujuosi ir aš, todėl namuose jau turiu ne vieną testui naudojamą baltutėlį gražuolį“, – sakė N.Pareigytė-Rukaitienė.

Fotogalerija:

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (32 nuotr.)
+26