Nainių namuose sužibo Kalėdų eglė: puošdama Simona paiso vienos taisyklės

Jonas Nainys ir Simona Nainė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kalėdų dvasia jau atkeliavo į drabužių kūrėjos Simonos Nainės ir muzikos prodiuserio Jono Nainio namus – šventinę nuotaiką čia jau kursto žaviai suspindusi eglutė. Šiemet gana anksti žaliaskarę papuošusi Simona šypsosi, kad švenčių puošmena jos namuose atsirado pačiu laiku – kartu su už lango iškritusiu pirmuoju sniegu.

Portalui Žmonės.lt S.Nainė pasakoja, kad eglutė jos namuose šiemet atsirado anksti – dar lapkričio 19-ąją. Vis dėlto geriau jau anksčiau, nei visai be jos!

„Tai buvo vienintelis laisvas savaitgalis, kai galėjau papuošti eglę, nes juk tam reikia nemažai laiko – kol papuoši, kol sutvarkai... Kadangi gruodis yra labai įtemptas mėnuo, tad taip ir nusprendžiau dekoruoti tada, kai galiu. O ir sutapo dar taip: tądien iškrito pirmasis sniegas, o tuo pačiu namuose atsirado kalėdinė nuotaika“, – šypsosi ji.

Simonos ir Jono Nainių Kalėdų eglė / „Instagram“ nuotr.

Simonos ir Jono namuose šiemet „išdygo“ dirbtinė žaliaskarė. Anot S.Nainės, ilgus metus ji puošdavo gyvą medį, tačiau šiuos įpročius ji nutarė pakeisti.

„Priežastis paprasta – mūsų namuose grindinis šildymas, – juokdamasi sako Simona. – Kartą, dar kai gyvenome senuose namuose, buvome pasipuošę gyvą eglutę, bet ji labai greitai nuvyto, nuo šilumos nulinko jos šakos. Kadangi šiuose namuose, į kuriuos persikraustėme, taip pat labai šilta, nusprendėme, kad puošime dirbtinę. Nenorime, kad po savaitės, net nesulaukusi švenčių, eglė atrodytų kaip vargšė.“

S.Nainė atskleidžia, kad puošiant namus jai svarbiausia nepersistengti – smulkmenų gausybė tikrai ne jai! Todėl nieko keisto, kad ir šventinę dvasią Nainių namuose šįkart kursto tik Kalėdų eglutė, o ne dekoracijų gausybė.

„Aš mėgstu pakankamai subtiliai ir minimaliai puošti namus. Taip dariau ir šįkart – juk šventinei nuotaikai pakanka tik eglutės. Tiesa, dar vieną eglę žadame puošti kitame kambaryje, tik tam dar neturėjau laiko“, – su portalu Žmonės.lt dalijasi ji.

Anot S.Nainės, taisyklės „Mažiau yra daugiau“, be jokios abejonės, ji paisė ir dekoruodama Kalėdų medį. Šiemet Nainių eglutę papuošė mieli meškiukai ir burbulai.

„Ilgai galvoti, kaip papuošti eglę, neteko. Tiesiog radau labai gražius lokiukus, tai ir sugalvojau jais puošti. O puošiant namus man svarbiausia palaikyti vientisą spalvinę gamą. Jei jau namie vyrauja smėlio spalva, rudi atspalviai, tai ir eglutę norėjosi dekoruoti panašiomis spalvomis. Norėjosi, kad viskas derėtų prie interjero. Man tai svarbiausia“, – pasakoja pašnekovė.

O ar prie eglės puošimo šįkart prisidėjo Simonos sutuoktinis Jonas? S.Nainė juokiasi – būtų mielai prisidėjęs, bet tam neturėjo progos.

„Tądien Jono nebuvo namuose – jam dabar darbymetis. O aš užsispyriau, kad man reikia eglutę puošti būtent tądien, taip ir išėjo, – juokiasi ji. – Nors šiaip Jonas mielai prisideda prie tokių dalykų – mes dažnai ir vakarienes kartu gaminame, ir puošiame namus.“

Paklausta, ar sugrįžęs namo J.Nainys nesukritikavo staiga atsiradusios žaliaskarės, Simona tik nusijuokė – eglė jam nebuvo jokia staigmena!

„Aš jam jau buvau siuntusi nuotraukas, kaip viskas atrodys, kokius žaisliukus noriu pirkti, tai nebuvo didelės staigmenos. Šiaip jis pasitiki mano skoniu, tad nėra buvę taip, kad dėl ko nors nesutartume. Mūsų skoniai labai sutampa“, – pasidžiaugia S.Nainė.

Į namus atkeliavusi kalėdinė dvasia S.Nainę įkvėpė ieškoti ir dovanų. Simona sako, kad stengiasi kuo anksčiau sugalvoti, ką dovanoti artimiesiems. „Tas laikas labai greitai eina, tai nenoriu visko pasilikti paskutinei minutei. Jau pradėjau galvoti apie kiekvieną šeimos narį, draugus, tai kalėdinių dovanų sąrašas jau pildosi“, – portalui Žmonės.lt atskleidžia ji.

Paklausta, ar sudėtinga išrinkti gerą dovaną mylimam vyrui, Simona greitai atšauna – tikrai nelengva! Vis dėlto, sako ji, šeimoje jiedu su Jonu visuomet stengiasi rinktis praktiškas dovanas.

„Mes nesame materialūs žmonės, tai mums nesvarbu, kiek ta dovana kainuoja. Mums svarbiau, kad daiktas būtų naudingas, kad galėtume jį panaudoti. Todėl kartais galime vienas kitam dovanoti elementarius dalykus, tokius kaip kojinės ar pižamos, – šypsosi ji. – Tikrai neieškome kažkokių brangenybių. Per tiek metų jau puikiai žinome, ko reikia vienas kitam, ko norime, tai ir palepiname vienas kitą. Tiesa, būna ir taip, kad kartais nusprendžiame, jog per šias Kalėdas nedovanosime vienas kitam nieko ir išvyksime atostogų. Būna visaip.“

Jonas Nainys, Simona Nainė / Asmeninio albumo nuotr.

O kaip darbų gausoje besisukantys Simona ir Jonas Nainiai žada sutikti gražiausias žiemos šventes? S.Nainė sako, kad jos bus ramios – su šeima ir draugais.

„Kūčios yra šventas reikalas, tai yra šeimos šventė, tad visa šeima turi būti prie bendro stalo, kartu valgyti Kūčių vakarienę. Tai tikiuosi, kad šiemet, kaip ir praeitais metais, Kūčias švęsime mūsų namuose. O Kalėdas tikriausiai sutiksime su draugais“, – su portalu Žmonės.lt planais dalijasi S.Nainė.

Fotogalerija:

Simona ir Jonas Nainiai (23 nuotr.)
+17

Skaitykite daugiau