Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus su būriu draugų Maljorkoje audringai švenčia vestuves

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės Maljorkoje / Soc tinklų nuotr.
Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės Maljorkoje / Soc tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-19 17:07
AA

Rugsėjo 16-ąją verslininkė, dainininkė Natalija Bunkė (38) su mylimuoju buvusiu policininku Edgaru Eidėjumi (30) oficialiai tapo vyru ir žmona. Nors santuokos įregistravimo ceremonija įvyko sostinėje esančiame restorano „Stikliai“ kiemelyje, vestuvių šventė persikėlė net į Maljorką – čia pora bičiulių būryje dar kartą vienas kitam ištarė „Taip“.

Į Maljorką Natalija Bunkė su bičiuliais išskrido šeštadienio rytą. Tiesa, vestuvių šventė, surengta įspūdingoje Maljorkos viloje, prasidėjo tik sekmadienį. 

„Tegul Dievas padeda tai vargšei salai“, – dar prieš skrydį socialiniuose tinkluose juokavo Natalijos bičiulis komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis. 

Ir iš tiesų, Maljorkoje surengta vestuvių šventė – siautulinga. Joje dalyvauja poros artimieji ir bičiuliai, tarp jų – verslininkė Kristina Ivanova, dainininkės Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas su fotografu Luku Griciumi, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis ir Natalijos bei Edgaro amžinos meilės priesaikos liudininkais tapę Simona ir Jonas Nainiai. 

Antrosios vestuvių šventės, surengtos Maljorkoje, rytą Natalijos ir Edgaro laukė fotosesija, o po to – jaudinanti tuoktuvių ceremonija.

Dar prieš fotosesiją nuotakos makiažą Natalijai Bunkei atliko jos sesuo K.Ivanova, o šukuosena rūpinosi L.Mondeikaitė-Norkevičienė.

„Neprisimenu, kada buvau tokia pavargusi“, – socialiniuose tinkluose dalijosi trumpam plaukų stiliste tapusi Liepa. Pasirodo, nuotakos grožio ritualai truko net keturias valandas. 

Įdomu tai, kad pirmą kartą Vilniuje santuokos įžadus N.Bunkė ištarė vilkėdama raudonos spalvos suknelę, tačiau Maljorkoje vykusioje ceremonijoje liko ištikima vestuvių klasikai – pasipuošė balta nuotakos suknele. 

Tiesa, originalių detalių nuotakos įvaizdyje nestigo – vestuvinę suknelę puošė frazės iš N.Bunkės dainų. 

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Soc.tinklų nuotr.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijosi šventės dalyviai, po dar vienos jaukios tuoktuvių ceremonijos, šįkart jau surengtos po kaitria saule, įspūdingoje viloje prasidėjo linksmybės. 

Prie vakarinės vestuvių šventės dalies prisidėjo ir svečiai – vakaro vedėja tapo Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, o už didžėjaus pulto stojo Jonas Nainys-Jovani. Muzikiniais pasirodymais svečius džiugino ir L.Mondeikaitė-Norkevičienė, N.Pareikytė-Rukaitienė. 

Dar prieš vestuves N.Bunkė atviravo, kad griausmingą šventę iškelti svarstė Lietuvoje, visgi suviliojo kaitri Maljorkos saulė. 

„Svarstėme galimybę tuoktis ir Lietuvoje, bet su Edgaru kažkaip nesutarėme, nes jis norėjo tris dienas švęsti, o aš vieną dieną. Galiausiai pasiūliau Maljorką ir supratom, kad mums abiem tinka, tai nėra ko čia pyktis. Gavosi taip, kad visi 20 žmonių skrendame į Maljorką, kur visi vienoje viloje gyvensime savaitę“, – kiek anksčiau pasakojo Natalija Bunkė.

Natalijos išrinktasis Eidgaras Eidėjus už moterį yra jaunesnis 8-eriais metais. Ji yra sakiusi, kad šis amžiaus skirtumas iš pradžių gąsdino, tačiau užgimti meilei nesutrukdė. „Mane kaip moterį sužavėjo tai, kad jis yra kriminalinės policijos pareigūnas. Ta uniforma...“, –  kalbėjo Natalija.

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvės / Luko Balandžio nuotr.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus pirmąją meilės priesaiką vienas kitam ištarė rugsėjo 16-ąją. Santuokos įregistravimo ceremonija įvyko sostinės senamiesčio širdyje esančiame restorano „Stikliai“ kiemelyje. 

Šioje ceremonijoje svarbus vaidmuo teko Natalijos sūnui Kristupui. Jis padavė žiedus ir sakė tuotuvių priesaikos žodžius, kuriuos turėjo kartoti mama.

Žmonės.lt primena, kad Natalijai mylimasis Edgaras pasipiršo Dubajuje, 2020-ųjų pradžioje. Tuo metu atlikėja žinia pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Šios akimirkos liudininkais tuo metu tapo jų geriausi draugai Simona ir Jonas Nainiai.

„Ir aš pasakiau „Taip!“. Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta, kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos. Gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – pasidalijusi nuotraukomis, kuriose matėsi ir sužadėtuvių žiedas, tąkart rašė Natalija Bunkė.

Fotogalerija:

Natalija Bunkė (29 nuotr.)
+23