Nauja „atsikeli ir varai“ kolekcija – atsikeli ir mieste

„Atsikeli ir mieste“ ruduo/žiema'17 / "Atsikeli ir varai" nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Prekės ženklas „atsikeli ir varai“ pristato rudens / žiemos kolekciją „atsikeli ir mieste“. Šį kartą dizainerės Aušros Šeduikytės įkvėpimu tapo miesto greitis, naujosios kartos laisvė ir šiuolaikiškai interpretuojami sentimentai praeičiai.

Sentimentai lietuvių liaudies menui ir miesto architektūrai niekur nedingo. Naujoje kolekcijoje sukauptą patirtį dizainerė perfiltruoja per dabarties realybės ir modernaus miesto filtrą. „Visada reaguoju į socialinius įvykius, mus supančią aplinką ir miesto gyvenimo aktualijas. Mūsų kartai miestas neatsiejamas nuo architektūros, todėl kolekcija įkvėpta ne tik lietuviškos tautosakos, bet ir modernistinės brutalios architektūros pavyzdžių. Tokioje aplinkoje mes užaugome, esame čia ir gyvename bei kuriame dabar, todėl pagrindiniu įkvėpimo šaltiniu ir tapo tai, kas artima mums.“

Per drabužį dizainerė kalba apie nepriklausomo žmogaus ir modernaus miesto santykį. A. Šeduikytės teigimu, ši kolekcija yra skirta realistiškai mąstančiam jaunam žmogui, kuris kritiškai suvokia praeitį ir priima ją tokią, kokia yra. Kertinis kolekcijos tikslas savitai pagerbti Lietuvos istoriją ir paminėti nepriklausomos modernios Lietuvos šimtmetį.

Drabužiai puošti lietuviškais skirtingų Lietuvos regionų audimo raštų motyvais, kadaise matytais pas močiutes, ir laisvės simboliais. Pasirinktas ikoniškas Vilniaus televizijos bokšto siluetas, kuris sujungia ir įprasmina miestą, laisvę ir modernų gyvenimą.

Šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje pristatomi moteriški ir vyriški džemperiai, suknelės, švarkai ir paltai. Solidžioje tamsių spalvų paletėje dominuoja juoda, pilka, tamsiai mėlyna ir žalia spalvos, o norintiems išsiskirti siūloma ryški raudona.

„Atsikeli ir varai“ rudens/žiemos kolekcija (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau