Naują dainą „Dvi širdys“ pristatantis Tadas Juodsnukis – surengė seksualią fotosesiją

Tadas Juodsnukis / Ievos Morkūnaitės nuotr.
Tadas Juodsnukis / Ievos Morkūnaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-28 14:32
AA

Tadas Juodsnukis pristato naują dainą „Dvi širdys“. Kūrinio premjeros proga jis surengė akį traukiančią fotosesiją, kurios seksualiausia nuotrauka papuošė ir dainos viršelį muzikinėse platformose.

„Prieš Kalėdas norisi padovanoti žmonėms šiltą, gražią dainą, kad ji galėtų skambėti visur: namuose, automobiliuose, vakarėliuose. Tai daina apie dvi širdis, kurios dar net nežino, kas įvyko, kai jos susitiko“, – kūrinį pristato Tadas.

Tadas Juodsnukis / Ievos Morkūnaitės nuotr.

Daina „Dvi širdys“:

Kaip ir daugumos dainininkų, T.Juodsnukio laukia įtemptas ir turiningas gruodis. Jo kalendoriuje galima suskaičiuoti 14 viešų pasirodymų pačiose įvairiausiose scenose.

Gerbėjai dainininką išvys naujame lietuviškame miuzikle „Tristanas ir Izolda/Uždrausta meilė“. Jame Tadas atliks airių riterio vaidmenį. Žiūrovų laukia įspūdinga kalavijų kova tarp jo ir Jeronimo Miliaus (Tristanas).

Tadas Juodsnukis / Ievos Morkūnaitės nuotr.

Taip pat jis – populiariosios roko operos „Jūratė ir Kastytis“ Perkūnas. Šiemet visų roko operos dainininkų ir šokėjų laukia nepaprastas iššūkis – kūrinys bus atliekamas su orkestru ir choru. Repeticijos – gana sudėtingos. Laukia techniškai nelengvas, tačiau įspūdingas pasirodymas didžiosiose arenose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.