Naują video pristatantis FC Baseball: „Norėjau dalykų, kurių būdamas vaikiu su kepure tyrinėti negalėjau“

Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-15 13:14
AA

Tautvydas Gaudėšius, šiuo metu jo muzikos gerbėjams geriau žinomas sceniniu slapyvardžiu FC Baseball, „Sapiens Music“ projekte dalyvauja jau antrą kartą. Tokia garbė tenka ne kiekvienam atlikėjui, o Tautvydui sėkmė nusišypsojo į savo gyvenimą įnešus nemažai pokyčių. Dar 2020-aisiais „Sapiens Music“ video įsiamžinęs kaip Junior A, šiandien jis sugrįžta su savo kitu projektu, besislepiančiu po minėtuoju FC Baseball sceniniu vardu.

Praėjusių metų rugsėjį Tautvydas paaiškino, kad Junior A kuriam laikui išleidžia atostogų ir pasineria į kitokią – FC Baseball kūrybą, kuri plukdo jo muzikinę valtį į laimingą muzikinę pradžią, kai buvo tik gitara ir svajonė praplėsti kambario sienas. Tautvydas nuo to laiko dainas rašo lietuvių kalba, o šiandien pristato kūrinį „Gyvenimas“.
 
„Jau net nebepamenu, kuriuo antrojo FC Baseball albumo Vorai rašymo periodu daina gimė, tačiau iškart pajaučiau, kad tai bus kertinis kūrinys albume. Viena iš tų didelių dainų. Tokių nesuplanuosi, jos  sklando ore ir kartais tiesiog pasiseka vieną jų pagauti. Kūrinio stulpeliai kalba apie skirtingus gyvenimo etapus. Nuo gimimo iki dabar. Tai daina apie laikinumą ir to grožį“, – Žmonės.lt pasakoja Tautvydas.
 
Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball / Pauliaus Butkaus nuotr.
Tai jau antras kartas, kai jis dalyvauja „Sapiens Music“ projekte.
 
„Pamenu, tą pirmąjį... jaudulys man atrodė išties unikalus...ta kamera taip arti, pats formatas nebandytas. Žaviuosi. Rodos, niekur kitur taip ir nesijauti, kaip prieš Sauliaus Baradinsko ir jo komandos kamerą. Su režisieriumi mes – seni pažįstami, pastaruoju metu matomės retai. Sugrįžimas į „Sapiens Music“ buvo puikus pretekstas susitikti.
 
Paklaustas, ar dar kas jo vis pasiteirauja, kur dingo Junior A, Tautvydas šypteli – kartais tik nusistebi, kad šis kažkada dainavo angliškai.
 
 
„Man tai tiesiog skirtingos monetos pusės. Viso ko smaigalyje vistiek yra dainos, istorijos, pats gyvenimas“, – svajingai kalba atlikėjas.
 
„Norėjau kitokių dalykų. Dalykų, kurių būdamas vaikiu su kepure, tyrinėti tiesiog negalėjau. Tiesa, galbūt Junior A grįš, bet dar ne dabar“, – prideda jis.
 
Naujausio vaizdo klipo gale FC Baseball kaip ir visi projekte dalyvaujantys atlikėjai palieka žinutę. Ant lentos jis užrašo VORAI. Tai – antro atlikėjo albumo pavadinimas.
Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball / Pauliaus Butkaus nuotr.
„Apie VORUS galiu pasidalyti gražia istorija. Vieną dieną pamačiau iš po spintos išropojantį gyvį, išsigandau, o jis, rodos, išsigando manęs. Paprasta namų situacija. Po to ilgai mąsčiau apie tai, kad gamta apdovanojo vorus forma, kuri daugumai iš mūsų neatrodo patraukli,  priimtina. Vien dėl tos priežasties daug žmonių jų bijo. O tie mūsų lietuviški vorai juk niekam nėra nieko blogo padarę. Prisigalvojau, kad gal vorai kažkokioje kitoje dimensijoje yra tos dimensijos katinukai ar šuniukai. Visi šypsosi ir džiaugiasi juos pamatę. Taip gimė mintis apie tai, kad vorai yra nuostabi metafora buvimui nesuprastam, nuteistam, nes esi kitoks“, – pasakoja FC Baseball.
 
Kalbėdamas apie prabėgusius pandemijos niūriomis spalvomis paženklintus metus, FC Baseball išduoda sąstingio profesinėje srityje nejutęs.

„Visą tą laiką praleidau studijoje“, – šypteli jis.
 
FC Baseball – „Gyvenimas“:

Junior A – „Paper Planes“:

Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball „Sapiens Music“ projekte (11 nuotr.)
+5