Naujasis žurnalo „Ji“ numeris jau čia!

Žurnalo JI 45 nr. viršelis
Žurnalo JI 45 nr. viršelis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
A
A

Netrukus ruduo užleis vietą žiemai. Daugelis jau pradeda gyventi Kalėdų dvasia, ruoštis didžiosioms šventėms. Metams baigiantis ir naujiems stovint ant slenksčio ne viena pagalvojame – o ką jie atneš man.

Dėliodama kortas, kurios simbolizuoja ne tik Mėnulio fazes, bet ir įvairiais metų laikais Mėnulį globojančias deives, gyvūnus ir spalvas, galite sužinoti įdomios informacijos.

Kad galėtumėte patenkinti smalsumą, siūlome akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį ir išsiburti senovės Asirijos būrėjų naudotomis Mėnulio kortomis. Būrimas tikrai ne iš piršto laužtas: seniai pastebėta, kad Mėnulis mums daro didžiulę įtaką, besikeičiančios jo fazės keičia ir mūsų savijautą, nuotaiką, emocijas. Dėliodama kortas, kurios simbolizuoja ne tik Mėnulio fazes, bet ir įvairiais metų laikais Mėnulį globojančias deives, gyvūnus ir spalvas, galite sužinoti įdomios informacijos (numerio tema „Sužinokite savo ateitį“). Kortas, kurias galėsite išsikirpti, rasite naujajame, 45-ajame žurnalo „Ji“ numeryje!

Šįkart svečiuoseneišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ įkūrėja Asta Speičytė-Radzevičienė. „Pasaulinę Neišnešiotų naujagimių dieną mini vis daugiau Lietuvos miestų. Ankstukų tema nebebijome kalbėti taip, kaip prieš devynerius metus, kai pati anksčiau laiko susilaukiau dukrytės“, – atvirauja pašnekovė. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Ankstukams labai reikalinga mūsų pagalba“.

„Anksčiau Kinijos karaliai gydytojams mokėdavo ne už išgydytus ligonius, o už sveikus pacientus, už sveikos gyvensenos profilaktiką. Tai labai sveikas ir sąmoningas požiūris norint, kad žmonės klestėtų ir būtų laimingi. Šią idėją mes siekiame atgaivinti ir paversti realybe“, – sako festivalio „Natūralios sveikatos ir jogos dienos“ iniciatorius lektorius Arūnas Katauskas. Daugiau apie tai skaitykite interviu „Nesu matęs depresija sergančių jogų“.

Žurnalo JI 45 nr. viršelis
Žurnalo JI 45 nr. viršelis

Įvairių elektroninių paslaugų populiarumas auga milžiniškais tempais. Į telefoną atsisiuntę mobiliąją banko programėlę, galime per kelias minutes pervesti pinigus, pasitikrinti sąskaitų likučius ar atlikti kitą finansinę operaciją. Patogu, o ar tikrai saugu, sužinosite atsivertę straipsnį „Bankas telefone“.

Peršalus ar užpuolus kitiems negalavimams, net gydytojai visų pirma siūlo išbandyti natūralius preparatus ir tik paskui gydytis cheminiais vaistais. Ar žinote, kokios žolelės jums tinkamiausios pagal Zodiako ženklą? Ne? Skaitykite straipsnį „Gydomųjų arbatų horoskopas“.

Gintaras yra medžio derva, išsilaikiusi dešimtis milijonų metų. Jam susiformuoti prireikė aukštos temperatūros ir slėgio. Nuo seniausių laikų ši medžiaga naudojama papuošalams, vaistams bei parfumerijai gaminti. Šiandien gintaras išgyvena tikrą renesansą – dėl spalvų, formų ir tekstūros įvairovės jis labai vertinamas juvelyrų. Kokių rūšių yra, kaip atpažinti, ar nepadirbtas, kaip derinti gintarinius papuošalus, sužinosite atsivertę straipsnį „Gintaro renesansas“.

Yra grožio procedūrų, kurioms atlikti tinkamiausias laikas yra ruduo ir žiema. Šįkart, jūsų pageidavimu, pasakojame apie cheminį veido odos šveitimą. Ką svarbu žinoti ir kokių klaidų nedaryti, kad pajustumėte didžiausią poveikį, patarimų negaili kosmetologė Sandra Bliūdžiūtė straipsnyje „Cheminis odos šveitimas. Kas tai?“

Sakoma, net negydoma sloga praeina per savaitę. Jei užsitęsia ilgiau, gydytojai pataria nenumoti ranka, nes ji gali komplikuotis į sinusitą. Užleidus ligą, galimos komplikacijos. Kokie sinusų uždegimo simptomai ir kaip gydyti, sužinosite atsivertę straipsnį „Tik sloga ar sinusitas?..“

Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad garuose gamintas maistas yra itin sveikas – jame išlieka daug naudingųjų medžiagų, verdant nenaudojami riebalai. Bet ar žinojote, kad taip ruošti galima ne tik daržoves, žuvį, mėsą ar kruopas, bet net desertus? Receptų ieškokite straipsnyje „Patiekalai garų puode“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina Zvonkuvienė:„Mano gyvenimas dabar – tobulas“