Naujasis žurnalo „Ji“ numeris – jau čia!

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-06-14 13:07
AA

Plintant ekologijai, sveikam gyvenimo būdui daugelis grįžta prie užmirštų daržų, ima auginti daržoves prie namo, sode, kaime pas močiutę. Juk tuomet esame tikri, ką valgome patys ir mūsų vaikai. Šįkart naujajame, 24-ajame, „Ji“ žurnalo numeryje mėgstantiems daržininkauti skiriame numerio temą, kaip tą derlių pagausinti, kaip apsisaugoti nuo kenkėjų, kad triūsas ir pastangos nenueitų vėjais.

Nepakanka tik suberti į lysvę sėklas, sukišti daigus bei svogūnėlius, kartkartėmis nuravėti, palieti ir tikėtis pilnų pintinių daržo gėrybių. Labai dažnai augalus reikia papildomai tręšti, naikinti juos puolančius kenkėjus, gydyti apnikusias ligas. Ką privalu atlikti, kad rudeniop derlius džiugintų, patarimų rasite atsivertę numerio temą „Gausinam derlių, vejam kenkėjus“.

Kelias savaites Kambodžos labdaringoje ligoninėje gydytojai ortopedai traumatologai Jaunius Kurtinaitis ir Karolis Baužys dirbo neskaičiuodami valandų. Dešimtis operacijų atlikusius medikus labiausiai šokiravo užleistų pacientų gausa. „Ten šviežiu lūžiu laikoma ir prieš kelis mėnesius patirta trauma“, – atskleidžia pašnekovai. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Labdaringam gydymui reikia subręsti“.

Šįkart mūsų akiratyje – šokoladinės įkūrėjas Ali Gadžijevas. Verslininkas, konditeris, jaunas tėtis sako, kad kiekvieną išbandymą jis priima kaip gyvenimo pamoką. „Likimui sakau „Taip“, nes tikiu, kad niekas nevyksta be reikalo. Mes sutinkame tokius žmones ir patiriame tai, ko kiekvienas esame vertas...“ Plačiau apie tai, kam jis sako „taip“, o kam „ne“, skaitykite rubriką „Žmonės/taip ir ne“.

Ar su amžiumi negalėsiu skaityti iš arti? Ar tikrai senatvėje tapsiu toliaregė? O gal kaip tik matysiu geriau, jei jaunystėje buvau trumparegė? Natūralu, kad geras regėjimas visiems svarbu, todėl ir kyla begalė klausimų, į kuriuos atsakyti paprašėme LMUL KK Akių ligų klinikos oftalmologės Ugnės Rumelaitienės. Plačiau apie tai – straipsnis „6 klausimai apie senatvinę toliaregystę“.

Prisiekdami vienas kitam amžiną meilę tikime, kad gyvensime ilgai ir laimingai. Deja, realybė tokia, kad su metais meilės guolis atšąla. „Yra daugybė priežasčių, kodėl tarp poros išgaruoja aistra, tačiau nenustokite tikėti, kad ji sugrįš“, – teigia psichologė prof. Sonja Lyubomirsky. Tobulos šeimos receptų rasite straipsnyje „Kai išblėsta aistra“.

Net sveika oda besidžiaugiančioms moterims kartais diena prasideda nemalonia staigmena – spuogu ar net keliais matomiausioje vietoje. Kodėl kyla spuogų ir kaip spręsti šią problemą, skaitykite straipsnį „Į kovą su spuogais!“.

Bikinio zonos depiliacija vasarą visoms moterims tampa ypač aktuali. Norite atrodyti nepriekaištingai per paplūdimio sezoną, bet neleidžia finansinės galimybės? O gal tokia procedūra grožio salone jus glumina? Patarsime, kaip intymių vietų plaukelius šalinti namuose. Naudingų kosmetologės patarimų rasite atsivertę straipsnį „Apie intymių vietų depiliaciją“.

Seimas patvirtino Darbo kodekso, kuris įsigalios jau nuo liepos mėnesio, pataisas. Kam šie pokyčiai naudingesni – darbuotojui ar darbdaviui? Kokios naujovės, kokie pliusai ir minusai, skaitykite straipsnį „Dvi nuomonės apie darbo kodeksą“.

Karštą vasaros dieną baseinas nuosavo namo kieme ar sode – tikras stebuklas! Nieko nėra maloniau, nei atsigaivinti vėsiame vandenyje! Kai šalia nėra vandens telkinių, maudynės jame – smagi atrakcija ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Kaip išsirinkti tinkamą baseiną, sužinosite atsivertę rubriką „Namai/patarimai“.

Vasara – puikus laikas švęsti. Ilgos dienos ir trumpos naktys, maloni šiluma bei kiti karštymečio privalumai atriša stebuklingą maišelį, iš kurio vienas po kito pasipila festivaliai. Siūlome žvilgtelėti į Lietuvos renginių kalendorių. Plačiau apie tai – straipsnis „10 vasaros festivalių“.

Šiais laikais daugelis mūsų ieškome veiklos, kuri ne tik stiprintų kūną, bet ir mokytų sutelkti protą, nuramintų dvasią. Būtent tokia yra joga, viena seniausių mankštų Žemėje. Ją praktikuoja apie 30 mln. žmonių, norinčių išbandyti vis daugėja. Birželio 21-oji paskelbta Tarptautine jogos diena. Apie jogos rūšis ir poveikį skaitykite straipsnyje „Neįprasti jogos stiliai“ .

Iš natūralių produktų pagaminti ledai – ne tik skanus, bet ir sveikas desertas, kuriuo vasarą galėsime gardžiuotis dažniau! Straipsnyje „Burnoje tirpstantys ledai“ rasite receptų, pagal kuriuos šį skanėstą itin lengva paruošti ir nereikia jokio ledų aparato.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!