Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

Leidinio „Horoskopas“ viršelis / Redakcijos archyv.
Leidinio „Horoskopas“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-25 14:00
AA

Vasara tai – saulė, jūra, meilės romanai, vaikų juokas, džiaugsmas ir daugybė pramogų bei... paslapčių! Visas jas atskleisti padės naujasis žurnalo „Horoskopas“ numeris. Su juo laiką leisite dar smagiau ir prasmingiau, ieškodami tikrųjų vertybių, pozityvumo ir stebuklo visur kur.

Išnaudokime šiltąjį sezoną kokybiškam poilsiui, produktyviam, bet nevarginančiam darbui, iš naujo atraskime vaikišką optimizmą ir džiugesį, apsupkime save pozityviais žmonėmis ir mėgstama veikla. Tai padaryti padės amžius skaičiuojanti astrologijos išmintis, psichologiniai žurnalo pašnekovų patarimai, smagūs horoskopai-žaidimai ir tikros mistiškos istorijos, į kurias galėsite pasinerti ilgais vasaros vakarais.

Astrologo Gaudento Naujoko astrologinės prognozės visiems Zodiako ženklams pravers, jei nežinote, kada visu pajėgumu kibti į darbus, o kada gulėti kojas ištiesus prie jūros, kokiu laiku susiveržti diržus, o kada sprendžiant problemas nusiteikti filosofiškai.

Antropoteosofė, daugiau nei 20 knygų autorė Audronė Ilgevičienė teigia, kad astrologija nėra ir negali būti laikoma būrimu. Patyrusio astrologo horoskopo aiškinimas, pasak jos, – tai sielos atsineštų pamokų analizė. Jei pamokas mokomės, gyvename sąmoningą gyvenimą, jei ne – problemos neišvengiamos. Verta susimąstyti!

Jauniausia Lietuvos ragana tituluojama Neringa Saladžė, kalbėdama apie vasaros laikotarpį ir ypatingas jos datas, žinoma, mini ir Jonines. Ji pataria išnaudoti šią šventę, jei norite pastoti, apsivalyti ar pritraukti sėkmę. Pasinaudokite jos patarimais.

Norite geriau pažinti žmones? Stebėkite jų veidus! Giedrius Švetkauskas, fenotipologinės veido analizės seminarų organizatorius, straipsnyje teigia, kad jam užtenka vos dviejų sekundžių, kad suprastų, su kokiu žmogumi turi reikalų. Gal ir jums tai pavyks?

Įdomaus skaitymo ir geros vasaros!