Nesėkmingai mėginęs pokštauti apie „Euroviziją“ Dmitrijus Rogozinas sulaukė atsakymo su keiksmažodžiu

Dmitrijus Rogozinas / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Skandalingosios Rusijos muzikos grupės „Leningrad“ lyderis Sergejus Šnurovas riebiu keiksmažodžiu atkirto šalies vicepremjerui Dmitrijui Rogozinui, kuris pasiūlė jį išsiųsti į kitą „Eurovizijos“ konkursą.

Rusijos vicepremjeras D.Rogozinas, reaguodamas į Ukrainos atlikėjos Jamalos pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse ir apmaudžią Rusijos atstovo Sergejaus Lazarevo nesėkmę, sekmadienį savo „Twitter“ paskyroje pareiškė: „Į kitą „Euroviziją“ išsiųsime Šnurovą. Laimės ar ne, bet kai kur visus juos pasiųs“.

Grupė „Leningrad“ yra pagarsėjusi savo provokuojančiais dainų tekstais ir juose naudojama necenzūrine leksika. Daugybę metų ši grupė patiria Rusijos valdžios atstovų spaudimą ir susiduria su mėginimu cenzūruoti jos kūrybą. Jai neleidžiama koncertuoti didelėse salėse.

Grupės lyderis S.Šnurovas netruko atsikirsti vicepremjerui D.Rogozinui, atsakymą paskelbdamas socialiniame tinkle „Instagram“: „Nusigyvenome. Pasirodo, kad iš 140 milijono piliečių net paprastai n***ui pasiųsti gali tik vienas. Apie tai savo tviteryje rašo branduolinės valstybės vicepremjeras.“

Sergejus Šnurovas / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Skaitykite daugiau