Neseniai ištekėjusi Patricija Gadžijeva ir Laura Mazalienė surengė šventę vaikų namų globotiniams

Patricija Gadžijeva ir Laura Mazalienė / „Džiugi foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vis dar šventinėmis nuotaikomis po praėjusį savaitgalį įvykusių jungtuvių su Ali Gadžijevu gyvenanti „Ali šokoladinės“ bendraturtė Patricija Gadžijeva kartu su bendraminte „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazaliene savaitgalio išvakarėse laiką leido kartu su Kauno valstybinių vaikų namų globotiniais.

Artėjančios rugsėjo 1-osios proga moterys nusprendė surengti jaukią šventę vaikų namų globotiniams, kuriems ši šventė – pirma jų gyvenime.

„Pirmieji žingsniai mokyklos suolo link – labai reikšmingas ir didis įvykis kiekvieno mažo žmogučio gyvenime. Su Patricija norėjome, kad tokia graži šventė jiems taptų ne tik dar gražesnė, bet ir šiltesnė, tad stengėmės ne tik juos palepinti saldumynais, bet ir savo dėmesiu bei šiluma“, – pasakojo L.Mazalienė.

Iniciatyvos „Kiek šypsenų kainuoja tavo minutė“ renginys (8 nuotr.)
+2

Tiesa, iniciatyvos „Kiek šypsenų kainuoja tavo minutė“ sumanytojos pripažįsta, kad buvo lengviau praėjusių susitikimų metu bendrauti su vos kelerių metų vaikučiais, kurie auga be tėvelių. Šįkart būsimi pirmokėliai susitikimo metu ne kartą privertė ieškoti žodžių kišenėje.

„Jie atvirai pasakoja apie brolių, seserų netektis. Apie tėvelius, kurie jų nelanko. Tada supranti, koks šaltas gali būti juos supantis pasaulis. Mūsų akcijos tikslas padėti jiems tikėti, jog yra žmonių, kuriems jie rūpi.“

Renginio akimirka / „Džiugi foto“ nuotr.

Laura Mazalienė ir Patricija Gadžijeva džiaugiasi, kad šįkart prie jų sumanytos iniciatyvos „Kiek šypsenų kainuoja tavo minutė“? prisijungė ir būrelis savanorių merginų iš Kauno ir tikisi, kad greitu metu tokiu pavyzdžiu paseks ir kituose miestuose gyvenančios savanorės.

„Džiaugiamės, kad susipažinome su Gabija, Gintare bei Vilita. Smagu, kad mūsų veiklos bendraminčių daugėja, o užsiėmimai su vaikučiais vyksta ne tik Vilniuje. Socialiniame tinkle „Facebook“ mūsų savanorių grupėje jau beveik 100 moterų, kurios nori užsiimti su vaikučiais. Tikimės, kad norai artimiausiu metu virs gražiais darbais“, – teigė žinomos moterys.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Ali šokoladinės“ įkūrėjas Ali Gadžijevas Babriškėse vedė Patriciją Žuromskytę

Ali Gadžijevo ir Patricijos Žuromskytės tuoktuvės Babriškių bažnyčioje (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau