Nesusitikinėkite ne su tais vyrais!

Pora / Vida Press nuotr.
Pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-08 19:00
AA

Pasimatymai būna geri ir blogi. Ir vienus, ir kitus galima prisiminti visą gyvenimą, nors nevykusius norėtųsi kuo greičiau pamiršti. Susitikinėjimai su netinkamais vyrais – tik laiko gaišimas. Ar jūs jo turite pakankamai? Nemanau.

Pasimatymo scenarijus griūva, viskas krinta iš rankų, pėdkelnės suplyšta pačiu netinkamiausiu laiku, ant baltų marškinėlių užtykšta raudonojo vyno, o telefonas išsikrauna kaip tik tuo metu, kai norite pasitikslinti, kurioje vietoje susitinkate, – tai nėra baisiausia, kas gali nutikti. Mažos katastrofos ir juokingi nesusipratimai turi šansą tapti linksma judviejų gyvenimo pradžios istorija, kurią pasakosite dar ir savo vaikams. Daug blogiau, kai stropiai suplanuotas pasimatymas vyksta taip sklandžiai, kad norisi užmigti arba bėgti, kur akys mato, ten, „kur viskas daug labiau“.

Blogas pasimatymas, kai vyras, užuot pasiūlęs sumokėti už kavą, išneša muilą, kai užuot nedrąsiai paėmęs už rankos, bando užlaužti ilgam bučiniui kur nors tamsioje pakampėje, kai netikėtai prisigeria nepasakęs nei kur gyvena, nei ką su juo – tokiu – daryti. Bet jei atvirai – nevykęs tada ne pasimatymas, o žmogus, kuris į jį pakvietė.

Blogas pasimatymas, kai vyras, užuot pasiūlęs sumokėti už kavą, išneša muilą, kai užuot nedrąsiai paėmęs už rankos, tamsoje bando užlaužti ilgam bučiniui.

Galbūt jūs ir pati esate pridariusi daug visokių nesąmonių susitikinėdama su priešingos lyties atstovais. Nebekartokite jų. Per pasimatymus įjunkite ne tik savo žavesį, bet ir mąstymą bei intuiciją. Nes kartais klaidingi pasirinkimai gali kaip reikiant pagadinti gyvenimą. Būkite išmani. Kad ir kaip meilė aptemdo protą, pasistenkite surinkti paskutinius jo likučius ir pamatyti tai, kas yra svarbu. Tiesiog neprasidėkite su visokiais netikėliais ir nevykėliais. Na, gerai, galite šiek tiek padėti nevykėliui, jį paguosti ar išklausyti, nes ištiesti pagalbos ranką – gražu ir žmogiška, bet apskritai neplanuokite vien iš gailesčio susieti su juo savo ateities. Nes jūs esate nusipelniusi daug daugiau.

Stebėkite pavojaus ženklus

Jei nenorite rimtai susimauti, atidžiai stebėkite pavojaus ženklus. Jei pati dėl vyro pernelyg stengiatės, dėl pasimatymo atidedate visus svarbius reikalus ar net jį organizuojate, jei siūlote eiti į krepšinio rungtynes ar buką veiksmo filmą, kuris, iš anksto aišku, jums nepatiks, bet jį sužavės, jei pirma stengiatės jį paliesti, gaudote jo akių žvilgsnį, kai jis svajingai dairosi į tolį demonstruodamas abejingumą, – meskite tą reikalą. Jūs jam neįdomi.

Jei net ir po daugybės susitikimų jam vis dar sunku atrasti jums laiko, jei jis elgiasi su jumis šiurkščiai ar keistai, jei atpažįstate jo elgesyje tai, kas primena praeityje nutikusius negerus ar nemalonius įvykius, – neignoruokite savo intuicijos. Nemėginkite savęs apgauti ir teisinti jo veiksmų – jie nepasikeis. Bent jau į gera. Nesvarbu, kad labai norite būti su juo ir seniai trokštate, kad galų gale jūsų susitikinėjimai baigtųsi bendra buitimi. Jeigu tai būtų rimtų santykių pradžia, jis įdėmiai klausytųsi, ką sakote, žiūrėtų į akis su šypsena, ieškotų progų jus paliesti ir tikrai neleistų sau nieko šiurkštaus ar agresyvaus.

Pernelyg neįsijauskite

Kad ir kaip norėtųsi pulti į aistros sūkurį, mokykitės neskubėti. Stebėkite jį ir savo santykius: kaip jis elgiasi, apie ką kalba, kaip klausosi, ar jumis domisi. Kartais išties sunku nuspėti, ar į pasimatymą pakvietęs vyras taps jūsų gyvenimo meile ir jūs ilgai bei laimingai gyvensite. Verta prisiminti, kad būna ir kitas kelias: ašaromis sulaistytos pagalvės, sudaužyta širdis ir kvailas kartojimas „visi vyrai kiaulės“. Tikrai ne visi – jums paprasčiausiai nepasisekė. Nesvarbu, kad „ir vėl“. Tiesiog nereikia iškart po pirmojo pasimatymo mintyse pradėti austi gražaus judviejų gyvenimo paveikslo ir planuoti, kokiame rajone pirksite butą ir kiek vaikų turėsite. Nesistenkite pralenkti laiko – viskas bus: ir butas, ir vaikai. Jei ne su tuo, tai su kitu. Tikėtina. Valdykite savo lūkesčius ir puoselėkite viltis remdamasi realybe, o ne rožinėmis svajonėmis.

Pažinkite skirtingus tipažus

Kartais moterys užsiciklina ir nevykusių pasimatymų sąrašuose rikiuojasi panašios asmenybės. Regis, skiriasi tik jų išvaizda, o poelgiai kartojasi lyg užburtame rate. Gali būti, kad jūsų elgesys tiesiog savaime traukia vienodus tipažus, o į kitokius nė nesidairote. Bet paeksperimentuokite. Vien dėl įdomumo. Jei nuolat susitikinėjate su mąsliais liūdnų akių jaunuoliais, vis samprotaujančiais apie sveiką mitybą ir filosofinius ieškojimus, nueikite kada nors į pasimatymą su išsišiepusiais iki ausų linksmų istorijų pasakotojais, azartiškais kiokušin karatė aistruoliais ar maistą garbinančiais virtuvės šefais. Nesvarbu, su kuo. Tiesiog matykite visokių vyrų. O pirmenybę teikite gerumui, gebėjimui užjausti, emociškai palaikyti. Žodžiu, mokėjimui būti puikiu partneriu. Tada neturi reikšmės, iš kokios specialybės jis uždirba pinigus ar kokiam tipažui atstovauja, nes nuostabus šoumenas, pavyzdžiui, su jumis gali elgtis kaip su šiukšle.

Nepajėgiate atsispirti jo trijų dienų barzdelei, o jis per pasimatymą vis išeina į kitą kambarį su kažkuo pakalbėti telefonu? Tai gal beprasmiška tempti gumą. Įžvelkite esmines jo savybes ir mažiau kreipkite dėmesio į išorines. Ir jei jį vertindama rašote pliusus išvaizdai, gražiai aprangai ar sąskaitai banke, o žmogiškoms savybėms negailite minusų, atlaisvinkite dienotvarkę prasmingesniems pasimatymams.

Darykite išvadas

Jeigu nesėkmės vis kartojasi, jeigu nauji santykiai vėl rutuliojasi pagal tą patį scenarijų, reikėtų pasakyti „stop“ ir peržvelgti pagrindinių jo veikėjų charakterius.

Mums visiems kartais nepasiseka – reikia tai pripažinti. Bet jeigu nesėkmės vis kartojasi, jeigu nauji santykiai vėl rutuliojasi pagal tą patį scenarijų, kurio pabaiga nieko gero nežada, vieną kartą reikėtų pasakyti „stop“ ir peržvelgti pagrindinių jo veikėjų charakterius bei veiksmus. Pagalvokite, koks galbūt pasikartojantis jūsų elgesio modelis ar sprendimas praeityje nulėmė ne itin malonias pasekmes, ir mėginkite to išvengti.

Aišku, kartais visai smagu įsibėgėti, užsimerkus nušokti nuo stačios uolos į gaivų vandenį ir išplaukti. Bet jei kiekvieną kartą įsibėgėjusi ir nušokusi atsitrenkiate į kietus akmenis, vertėtų iš pradžių labiau patyrinėti aplinką. Niekas neskatina jūsų atsisakyti spontaniškumo, improvizacijų, netikėtų viražų, bet visada geriau žinoti, kad tas žmogus, su kuriuo leidžiatės į rizikingą kelionę, yra patikimas.

Nespauskite jų į kampą

Vyras nesielgia taip, kaip jūs norėtumėte? Nereikia jo spausti. Jei jis nepasirengęs rimtiems santykiams, nemėtykite užuominų, kokia šeima jums atrodo ideali, – nepadės. Jei jis tik pakvietė į kiną „Akropolyje“, netempkite po seanso į drabužių parduotuvę, kad išrinktumėte jam naują garderobą. Žodžiu, matykite pasaulį tokį, koks yra, o ne per savo „jau labai norėčiau už ko nors ištekėti“ prizmę.

Įsivaizduokite – ateina žaismingai nusiteikęs jaunuolis į pirmą pasimatymą, o mergina su rūpesčio raukšle kaktoje paberia jam krūvą anketinių klausimų: kiek uždirba, kas tėvai, kokiame bute gyvena, kiek vaikų norėtų?.. Po tokios apklausos jis tikrai ners iš restorano pro šonines duris ir užblokuos visus projekto „galima santuoka“ vadovės kontaktus.

Gyvenimas pilnas galimybių ir netikėtų susitikimų, tad šypsokitės ir flirtuokite, džiaukitės bendravimo teikiamu malonumu, o jei nemalonu – tai ir nesikankinkite. Juk bus dar tų pasimatymų!

Būti vienišai nėra pats baisiausias dalykas pasaulyje

Taip, kartais vienatvė išprovokuoja ašaras ir gailestį sau. Tačiau būti su žmogumi, kuris apgaudinėja, nepasitiki, nevertina ar tiesiog nemyli, – žymiai blogiau. Tad kol galite, džiaukitės savo viengungišku statusu ir ta beribe laisve, kurią jis suteikia. Gyvenkite atvira širdimi – pro atvertas duris visada lengviau įžengti, nei belstis į užrakintas devyniais užraktais.