Pirmas pasimatymas keistas. Ar verta susitikti dar kartą?

Pasimatymas / „Fotolia“ nuotr.
Pasimatymas / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-03 21:19
AA

Gana tipiška situacija. Susipažįstate su vyru kokioje nors triukšmingoje vietoje – vakarėlyje, bare. Daug laiko bendravimui neturite, bet spėjate išsiaiškinti, jog jūsų požiūriai į daugelį dalykų panašūs, pomėgiai taip pat. Pasikeičiate kontaktais ir sutariate susitikti.

Tačiau jei telefono numerį naujajam gerbėjui davėte nedvejodama, tai po pirmojo susitikimo ima kirbėti nuojauta, kad tai nebuvo pats geriausias jūsų sprendimas. O gal vyrukas tiesiog kitoks nei kiti ir reiktų džiaugtis ta pažintimi?

Užduokite sau šiuos klausimus ir sąžiningai į juos atsakykite. Galbūt aiškumo bus daugiau.

1. Ar jis buvo mandagus? Galbūt su jumis jis elgėsi tikrai gražiai, tačiau su padavėju ar taksistu – grubiai ir arogantiškai? Ieškojo priekabių? Nepaliko arbatpinigių? Galima spėti, jog tai ir yra tikrasis jo veidas. Su jumis bendravo tinkamai tik todėl, jog žino, kad tokios yra pasimatymų taisyklės. Po kiek laiko tokie žmonės „atsipalaiduoja“ ir ima elgtis natūraliai, t. y. bjauriai.

2. Ar kalbėjo apie buvusias? Jei per pirmą pasimatymą sužinote kone visas jo meilės istorijas, skyrybų peripetijas, tai nežada nieko gera. Ypač, jei jis negražiai atsiliepia apie kažkada mylėtas moteris. Žinoma, gyvenime būna įvairių situacijų. Kartais po skyrybų labiau nukenčia būtent vyrai. Tačiau ar tai tinkama tema pokalbiui per pirmąjį susitikimą?

Kita vertus, jei jis garbingai ir konkrečiai prisipažįsta, pavyzdžiui: „Buvau vedęs, turiu du vaikus“, tačiau neima skųstis – geras ženklas. Žmogus yra atviras.

3. Ar jūsų neerzino jo įpročiai? Jis bjauriai čepsi? Vartoja necenzūrinius žodžius? Jo kalbėjimo maniera keista? Turi kitokių jus erzinančių įpročių? Jei pastebite juos dabar ir jie jus nervina, ateityje, tikėtina, viskas bus tik blogiau. Šie ženklai dažnai parodo, kad žmogus nėra mums seksualiai patrauklus. Nes tas, kurio geidžiame, ir valgo, ir kalba taip, kad mums tai visai nekliūva, -priešingai, atrodo žavu.

4. Ar jautėtės saugi? Kiekviena moteris nori šalia savo gyvenimo vyro jaustis saugi. Ar važiuodamas automobiliu jis vairavo kultūringai, saugiai? Ar po pasimatymo palydėjo namo? Ar nepamiršo piniginės, bilietų? Nevėlavo į pasimatymą ir nevertė jūsų laukti? Padėjo apsirengti paltą? Tai smulkmenos, iš kurių sudarytas visas mūsų gyvenimas. Ir jos yra reikšmingos.

5. Ar jums patinka jo kūno kvapas? Atsisveikindami žmonės paprastai švelniai apsikabina bei priglunda vienas prie kito skruostais. O gal aistringai pasibučiuoja? Kokie jausmai apninka pajutus jo kūno kvapą? Norisi prisiglausti ir jį uosti ar kuo greičiau įkvėpti gryno oro? Kvapas beveik niekada neapgauna (išimtis, jei jis nuslopinamas maloniais arba erzinančiais kvepalais. Kvepalus pakeisti galėsite, o štai kūno kvapo – ne). Šia jusle pasikliauti verta.

6. Ar jūsų išsilavinimas panašus? Jei jis kalba apie „aukštas materijas“ ir jūs nesuprantate daugybės jo vartojamų sąvokų – tokia pat prasta situacija, kaip jeigu jums pasakojant apie mėgiamus autorius ar kino filmus, jis ima nuobodžiauti ir nežino, kaip palaikyti pokalbį. Smagiai pasijuokti iš anekdotų gerai, tačiau jei išsilavinimas ar interesai labai skirtingi, kažin ar vėliau bus apie ką kalbėtis.

7. Ar jautėtės ypatinga? Ar jis visą dėmesį skyrė jums? Ar jo žvilgsnis neklaidžiojo už jūsų nugaros? Vyras nenaršė savo išmaniajame? Jo komplimentai buvo nuoširdūs?

Jei nutarsite, jog į antrą pasimatymą eiti neverta, nepasiduokite sąžinės priekaištams, jog tai žmogų įskaudins. Antraip galite įklimpti į niekur nevedančius santykius.

Pasakyti „Ne“ galite aiškiai ir kartu subtiliai. Pavyzdžiui, susimokėkite už save. Neleiskite jūsų lydėti – išsikvieskite taksi pati ar parvažiuokite savo automobiliu. Nebūtina rėžti, jog daugiau nesusitiksite, galite mandagiai pasakyti, kad „kada nors galbūt“ jam paskambinsite. Aiškus „Ne“ yra pasakymas, jog nei kitą, nei dar kitą savaitę neturėsite nei vienos laisvos valandėlės. Ir, žinoma, jokio flirto. Elkitės mandagiai ir santūriai, tarsi kalbėtumėtės su kolega apie darbo reikalus. Jei vilčių nesuteiksite, tai bus paprasta ir atsisveikinti.