Nickas Cannonas – jau 9 vaikų tėvas: pagimdė mergina, apie kurios nėštumą neskelbta

Nickas Cannonas / Scanpix nuotr.
Nickas Cannonas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-15 21:08
AA

JAV aktoriaus ir laidų vedėjo Nicko Cannono gyvenime – džiugios nuotaikos. Vyras ketvirtadienį pranešė, jog jo mergina pagimdė pirmąjį vaikelį. Tiesa, garsenybei ši atžala – jau devintoji.

Laidų vedėjas ir aktorius Nickas Cannonas (41) ketvirtadienį pradžiugino savo „Instagram“ sekėjus juodai balta nuotrauka, kurioje užfiksuota tiek jo mylimoji Lanisha Cole, tiek jų naujagimė dukrelė.

„Pristatau jums Onyx Ice Cole Cannon. Šiandien dar kartą esu priblokštas dieviškojo moteriškumo.

Mes tiek daug išmokstame iš tų angelų, kuriuos vadiname vaikais. Aš mokausi, kad problema yra ne tai, kad šioje Žemėje mes praleidžiame per mažai laiko, problema yra tai, kad galime duoti tik tam tikrą kiekį meilės.

Mylėsiu šią mažylę visa širdimi, nepaisant to, ką sakys kiti“, – rašė įžymybė. Visų savo kritikų N.Cannonas paprašė komentarus adresuoti jam, o ne jo vaikų mamoms.

Primename, kad N.Cannonui ateityje gims dar du mažyliai. Kita jo mylimoji, modelis Britanny Bell (31) laukiasi trečio bendro vaiko ir į pasaulį keliaujantis vaikelis bus jau vienuoliktoji JAV aktoriaus ir televizijos asmenybės atžala, mat dar viena moteris Abby De La Rosa spalį pagimdys jam dešimtąjį vaiką.

Žmonės.lt primena, kad birželio 28-ąją modelis Bre Tiesi atskleidė su Nicku susilaukusi pirmojo bendro sūnaus. Moteris mažylį pagimdė savo namuose. Kaip skelbia „Page Six“, gimdyme dalyvavo ir tėvas N.Cannonas.

Kūdikio sulaukusi Bre Tiesi savo „Youtube“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas vaikelio gimimas.

„Tai buvo labiausiai jaudinanti, ribas peržengianti, bet kartu labiausiai budinanti ir visapusiškai stiprinanti patirtis. Negaliu atsidėkoti savo padėjėjoms už saugų sūnaus gimimą. Ši patirtis pakeitė mane visam laikui, o nuostabesnio ir labiau palaikančio vyro net negalėčiau prašyti“, – rašė Bre.

Kiek vėliau moteris pasidalijo ir pirmąja nuotrauka, kurioje pozavo su ką tik gimusiu kūdikiu.

Nickas Cannonas ir Bre Tiesi su kūdikiu / „Instagram“ nuotr.

Naujieną apie su modeliu Bre Tiesi laukiamą šeimos pagausėjimą Nickas Cannonas pranešė vasarį savo pokalbių laidos metu. Stovėdamas prieš susirinkusius žiūrovus studijoje, tviteryje vyras pasidalijo žinutėmis su gerbėjais.

Tada N.Cannonas pasidalijo nuotrauka iš savo ir B.Tiesi kūdikio sutiktuvių šventės ir papasakojo apie jaučiamą gilią meilę kiekvienam savo vaikui bei neslėpė jaudulio dėl į pasaulį netrukus ateisiančios dar vienos atžalos.

Laidos „The Nick Cannon Show“ vedėjas jau yra 10-ies metų dvynių, kurių susilaukė su buvusia žmona Mariah Carey, taip pat 4-erių sūnaus ir dukters, kurių globa dalijasi su Brittany Bell, ir septynių mėnesių dvynių, kurių susilaukė su Abby De La Rosa, tėtis.

2021 m. gruodžio 5 d. mirė N.Cannono ir jo buvusios merginos Alyssa Scott jauniausias sūnus Zenas. Jis sirgo smegenų vėžiu ir mirė būdamas vos penkių mėnesių.