Po kūdikio netekties aktoriaus Nicko Cannono šeimoje – džiaugsmas: sulaukė aštunto vaiko

Nickas Cannonas su mylimąja Bre Tiesi ir sūnumi / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Nickas Cannonas su mylimąja Bre Tiesi ir sūnumi / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-26 08:10
AA

Daugiavaikis tėtis Nickas Cannonas (41) ir vėl gyvena džiaugsmu. Praėjusių metų gruodį penkių mėnesių sūnelį palaidojusiam aktoriui ir televizijos asmenybei naujoji mylimoji Bre Tiesi (31) padovanojo jau aštuntą vaiką.

31 metų modelis Bre Tiesi atskleidė, kad birželio 28-ąją jiedu su Nicku susilaukė sūnaus. Moteris mažylį pagimdė savo namuose. Kaip skelbia „Page Six“, gimdyme dalyvavo ir tėvas N.Cannonas.

Kūdikio sulaukusi Bre Tiesi savo „Youtube“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas vaikelio gimimas.

„Tai buvo labiausiai jaudinanti, ribas peržengianti, bet kartu labiausiai budinanti ir visapusiškai stiprinanti patirtis. Negaliu atsidėkoti savo padėjėjoms už saugų sūnaus gimimą. Ši patirtis pakeitė mane visam laikui, o nuostabesnio ir labiau palaikančio vyro net negalėčiau prašyti“, – rašė Bre.

Kiek vėliau moteris pasidalijo ir pirmąja nuotrauka, kurioje pozavo su ką tik gimusiu kūdikiu.

Nickas Cannonas ir Bre Tiesi su kūdikiu / „Instagram“ nuotr.

Naujieną apie su modeliu Bre Tiesi laukiamą šeimos pagausėjimą Nickas Cannonas pranešė vasarį savo pokalbių laidos metu. Stovėdamas prieš susirinkusius žiūrovus studijoje, tviteryje vyras pasidalijo žinutėmis su gerbėjais.

Tada N.Cannonas pasidalijo nuotrauka iš savo ir B.Tiesi kūdikio sutiktuvių šventės ir papasakojo apie jaučiamą gilią meilę kiekvienam savo vaikui bei neslėpė jaudulio dėl į pasaulį netrukus ateisiančios dar vienos atžalos.

N.Cannonui šis vaikas jau aštuntas, o jo mylimajai B.Tiesi – pirmas. Laidos „The Nick Cannon Show“ vedėjas jau yra 10-ies metų dvynių, kurių susilaukė su buvusia žmona Mariah Carey, taip pat 4-erių sūnaus ir dukters, kurių globa dalijasi su Brittany Bell, ir septynių mėnesių dvynių, kurių susilaukė su Abby De La Rosa, tėtis.

Žmonės.lt primena, kad 2021 m. gruodžio 5 d. mirė N.Cannono ir jo buvusios merginos Alyssa Scott jauniausias sūnus Zenas. Jis sirgo smegenų vėžiu ir mirė būdamas vos penkių mėnesių.

Savo pokalbių laidoje N.Cannonas taip pat atskleidė, kad apie B.Tiesi nėštumą žinojo „kurį laiką“ – dar prieš minėto sūnaus mirtį.

„Taigi, net ir išgyvendamas visa tai, visada galvoju: „Koks laikas tinkamas? Kaip man tuo pasidalinti? Niekas, nesitikėjome, kad Zenas mirs... Visos naujienos buvo tokios netikėtos, – sakė jis. – Aš tikrai norėjau gerbti gedėjimo procesą su Alyssa, o Bre buvo pakankamai pagarbi – ji susilaikė nuo naujienos paskelbimo ir kalbėjimo socialinėje žiniasklaidoje.“

Nickas Cannonas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.