Vienu metu nuo Nicko Cannono laukiasi dvi moterys: aktoriui gims devintas ir dešimtas vaikas

Nickas Cannonas / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Nickas Cannonas / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-25 08:40
AA

Daugiavaikis tėtis Nickas Cannonas (41), su modeliu Bre Tiesi (31) birželio pabaigoje sulaukęs sūnaus, vėl gyvena laukimu – kita jo mylimoji, modelis Britanny Bell (31) laukiasi trečio bendro vaiko. Į pasaulį keliaujantis vaikelis bus jau dešimtoji JAV aktoriaus ir televizijos asmenybės atžala, mat dar viena moteris Abby De La Rosa spalį pagimdys jam devintąjį vaiką.

Trečiadienį Nickas Cannonas savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje atskleidė, kad jo mylimoji, modelis Brittany Bell vėl laukiasi ir padovanos jam jau dešimtą vaiką.

N.Cannonas šia žinia pasidalijo kartu su vaizdo įrašu, kuriame jis ir B.Bell, demonstruodama nuogą nėščiosios pilvą, fotografuojasi šeimos fotosesijoje. Klipe matyti, kaip jiedu fotografavosi dar su dviem savo vaikais – penkerių metų sūnumi Golden Sagon ir devyniolikos mėnesių dukra Powerful Queen.

„Laikas sustojo ir tai nutiko...“, – po įrašu rašė N.Cannonas.

Ši žinia pasirodė metu, kai aštuonių vaikų tėvas jau laukia savo devintojo vaiko su Abby De La Rosa, turinčio gimti spalio pabaigoje. Abby De La Rosa jau yra vienerių metų dvynukų Ziono ir Ziljono, kuriuos augina kartu su 41 metų N.Cannonu, mama.

Žmonės.lt primena, kad birželio 28-ąją modelis Bre Tiesi atskleidė su Nicku susilaukusi pirmojo bendro sūnaus. Moteris mažylį pagimdė savo namuose. Kaip skelbia „Page Six“, gimdyme dalyvavo ir tėvas N.Cannonas.

Kūdikio sulaukusi Bre Tiesi savo „Youtube“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas vaikelio gimimas.

„Tai buvo labiausiai jaudinanti, ribas peržengianti, bet kartu labiausiai budinanti ir visapusiškai stiprinanti patirtis. Negaliu atsidėkoti savo padėjėjoms už saugų sūnaus gimimą. Ši patirtis pakeitė mane visam laikui, o nuostabesnio ir labiau palaikančio vyro net negalėčiau prašyti“, – rašė Bre.

Kiek vėliau moteris pasidalijo ir pirmąja nuotrauka, kurioje pozavo su ką tik gimusiu kūdikiu.

Nickas Cannonas ir Bre Tiesi su kūdikiu / „Instagram“ nuotr.

Naujieną apie su modeliu Bre Tiesi laukiamą šeimos pagausėjimą Nickas Cannonas pranešė vasarį savo pokalbių laidos metu. Stovėdamas prieš susirinkusius žiūrovus studijoje, tviteryje vyras pasidalijo žinutėmis su gerbėjais.

Tada N.Cannonas pasidalijo nuotrauka iš savo ir B.Tiesi kūdikio sutiktuvių šventės ir papasakojo apie jaučiamą gilią meilę kiekvienam savo vaikui bei neslėpė jaudulio dėl į pasaulį netrukus ateisiančios dar vienos atžalos.

Laidos „The Nick Cannon Show“ vedėjas jau yra 10-ies metų dvynių, kurių susilaukė su buvusia žmona Mariah Carey, taip pat 4-erių sūnaus ir dukters, kurių globa dalijasi su Brittany Bell, ir septynių mėnesių dvynių, kurių susilaukė su Abby De La Rosa, tėtis.

Žmonės.lt primena, kad 2021 m. gruodžio 5 d. mirė N.Cannono ir jo buvusios merginos Alyssa Scott jauniausias sūnus Zenas. Jis sirgo smegenų vėžiu ir mirė būdamas vos penkių mėnesių.

Savo pokalbių laidoje N.Cannonas taip pat atskleidė, kad apie B.Tiesi nėštumą žinojo „kurį laiką“ – dar prieš minėto sūnaus mirtį.

„Taigi, net ir išgyvendamas visa tai, visada galvoju: „Koks laikas tinkamas? Kaip man tuo pasidalinti? Niekas, nesitikėjome, kad Zenas mirs... Visos naujienos buvo tokios netikėtos, – sakė jis. – Aš tikrai norėjau gerbti gedėjimo procesą su Alyssa, o Bre buvo pakankamai pagarbi – ji susilaikė nuo naujienos paskelbimo ir kalbėjimo socialinėje žiniasklaidoje.“

Nickas Cannonas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.