D.Fletcherio ir D.Ibelhauptaitės filmo premjera Niujorke: ant raudono kilimo – su Holivudo žvaigždėmis

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris filmo „Užblokuotas“ premjera Niujorke / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris filmo „Užblokuotas“ premjera Niujorke / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-21 14:11
AA

Balandžio 18-ąją Niujorke įvyko režisieriaus Dexterio Fletcherio ir jo žmonos, filmo kooprodiuserės Dalios Ibelhauptaitės veiksmo filmo „Užblokuotas“ („Ghosted“) premjera. Pora svarbų vakarą raudonu kilimu žengė su Holivudo žvaigždėmis.

Antradienį Niujorko „Linkoln Square“ teatre įvyko ilgai laukta veiksmo filmo „Užblokuotas“ („Ghosted“) premjera, kurį režisavo Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris.

Premjeros akimirkomis pasidžiaugė ir pati D.Ibelhauptaitė. Savo feisbuke prodiuserė pasidalijo nuotraukomis ant raudonojo kilimo, kuriose pozavo su vyru ir kino pasaulio žvaigždėmis.

„Niujorkas mus labai pamylėjo... Tiek fantastiškų draugų atėjo ir suvažiavo palaikyti – net ir iš Lietuvos!“ – pasidžiaugė Dalia ir pakvietė nuo balandžio 21 d. visame pasaulyje žiūrėti filmą „Užblokuotas“.

Dalia už savo ir vyro įvaizdį viešai padėkojo dizaineriui Juozui Statkevičiui: „Milžiniškas ačiū, kad abu su Dexteriu buvom išskirtiniausi – kostiumas ir suknelė, kaip tu mėgsti sakyti „ledas!“.

Filmo premjeros nepraleido gausybė Holivudo žvaigždžių. Ant raudonojo kilimo žengė Hugh Jackmanas, filme vaidinę aktoriai Chrisas Evansas, Mike'as Mohas, Mustafa Shakiras, Lizze Broadway, Ana de Armas, Amy Sedaris, Tate'as Donovanas ir daugelis kitų.

Filmo „Užblokuotas“ pasaulinė premjera įvyks balandžio 21-ąją – ji bus pasiekiama viso pasaulio žiūrovams „Apple TV+“ platformoje.

Fotogalerija:

Filmo „Užblokuotas“ premjera Niujorke (11 nuotr.)
+5