Nostalgijai pasidavę žinomi žmonės išbandė neįprastą kokteilį: receptas – iš 2000-ųjų žurnalo „Žmonės“

Beata, Dovilė ir Orijus išbandė 2000-ųjų žurnale „Žmonės“ spausdintą kokteilio receptą / D.Jakštaitės ir asmeninio albumo nuotr.
Beata, Dovilė ir Orijus išbandė 2000-ųjų žurnale „Žmonės“ spausdintą kokteilio receptą / D.Jakštaitės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-09 18:30
AA

Dvidešimtmetį minintis žurnalas „Žmonės“ siūlo prisiminti dalykus, kurie žavėjo 2000-aisiais. Ar išlaikė laiko egzaminą viename pirmųjų numerių išspausdintas kokteilis „Mylimos moters pienas“? Jį dabar, po 20 metų, išbandė kulinarinių knygų ir laidų autorė Beata Nicholson (41), kūrybininkė, marketingo specialistė Dovilė Filmanavičiūtė (34) ir keliautojas, laidų vedėjas Orijus Gasanovas (34).

Nusikėlusi laiku atgal 20 metų Beata Nicholson prisimena: „2000-aisiais pirmąkart išvykau į Ameriką. Visko daug, nepamatuota, noras vartoti, imti, persisotinti... Gyvenome pertekliaus laikais. Toks yra ir šis kokteilis, kurį pasiūlėte paruošti, – visko jame labai daug. Dabar kitoks sąmoningumas. Žmogus visko prisidarė ir pamatė, kad perteklius neatneša laimės ir išsipildymo. Visi grįžtame prie esmės ir tikrų dalykų, back to the basics, kaip sakoma.“

„Laiko egzamino šis gėrimas, manau, neišlaikė, – juokiasi Beata. Kas kita, jos nuomone, lietuviški produktai ir patiekalai: – Kefyras, juoda duona, bulvės bet kokia forma yra visiškai atsparūs laikui. Visa kita ateina ir išeina...“

Beata Nicholson išbandė 2000-ųjų žurnale „Žmonės“ spausdintą kokteilio receptą / Dovilės Jakštaitės nuotr.

Kokteilį pasigamino ir Dovilė Filmanavičiūtė. „2000-ieji. „Žmonės“ savo puslapiuose spausdina nuostabų receptuką. Aš jį testuoju 2020-aisiais. Ar šįvakar mirsiu?“ – socialiniame tinkle rašė Dovilė. Ar jai patiko kokteilis – atsakymas, panašu, nuotraukoje.

„2000-ųjų hitas. Kokteilis „Mylimos moters pienas“. Jo receptą lygiai prieš 20 metų išpausdino tuo metu visiškai naujas žurnalas Lietuvoje – „Žmonės“, ilgainiui tapęs pačiu skaitomiausiu, pačiu perkamiausiu ir mylimiausiu šalyje. Dabar, naujausiame numeryje ir vėl spausdina tą receptą, nes yra rimta proga prisiminti. „Žmonių“ jubiliejus!“, – feisbuke rašė Orijus Gasanovas.

„Mylimos moters pieno“ paragavęs Orijus Gasanovas prisipažino – skonis tikrai nekasdienis.

O jūs išdrįsite paragauti? O gal mesite iššūkį savo draugams?

Kokteilio „Mylimos moters pienas“ receptas

  • 1 taurė kokakolos
  • 2 šaukšteliai vanilinio plombyro

Į kokakolą sudėti ledus, palaukti, kol kokteilis ims putoti. Gerti pro šiaudelį.

Nostalgiškų potyrių!