Nuo ko saugo raudonas siūlas ant riešo? Kabalos paslaptys

Raudonas siūlas ant riešo / Shutterstock nuotr.
Raudonas siūlas ant riešo / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-14 19:30
AA

Kiekvienam teko matyti užsienio garsenybių riešus puošiantį raudoną siūlą. Ne vienas lietuvis su tokiu grįžta ir iš kelionės po Azijos šalis. Ar žinote, kokia yra raudonojo siūlo paslaptis?

Klausimas, ką reiškia raudonas siūlas ant riešo, pirmą kartą tikriausiai daugeliui iškilo tada, kai garsioji dainininkė Madona tapo kabalos sekėja ir pasipuošė šiuo simboliniu papuošalu. Iš tiesų Madona priklauso moderniosios Kabalos centrui ir yra pasirinkusi žydišką Esther vardą bei švenčia visas žydų šventes.

Išpažinti kabalą šiandien labai madinga,o moderniuosius kabalistus nesunku atpažinti iš raudono siūlo ant kairiojo riešo.

Išpažinti kabalą šiandien labai madinga, ištikimos kabalos centrų lankytojos yra Demi Moore, Barbra Streizand, Winona Ryder, Dona Karran. Kaip tik moderniuosius kabalistus ir nesunku atpažinti iš raudono siūlo ant kairiojo riešo. Tačiau teigiama, kad paprastas vilnonis raudonas siūlas ypatingas tampa tik tada, kai jis septynis kartus yra apjuosiamas aplink biblinės žydų herojės Rachelės, palaidotos Betliejuje Izraelyje, antkapį. Tada siūlas sukarpomas į daugybę mažų gabalėlių ir parduodamas apsaugą teikiančio talismano trokštantiems kabalos sekėjams. Tačiau kabalos mokytojų nuomone, tai – vaikų žaidimai, kuriems jie neteikia jokios reikšmės.

Argi ne tikėjimas svarbiausia?

modernioji kabala tarsi burtų lazdelė, kuri, kaip teigiama, padeda susikurti turtingą gyvenimą, išgydo ligas ir pagerina seksualinį gyvenimą... Pasak kabalos rabinų, tai žemina šio mokslo vardą. Bet, kita vertus, argi ne pats tikėjimas yra svarbiausia? Taigi tie, kurie tiki raudonojo siūlo magija, yra įsitikinę, jog laimę ir apsaugą teikianti apyrankė padeda tik tada, kai jį ant rankos užriša artimas žmogus, giminaitis, draugas ar mylimasis. Ir, žinoma, dvasinis mokytojas.

Zen sodas. / Shutterstock nuotr.

Kabalistai mano, kad neigiama energija į žmogaus kūną ir jo energinį lauką patenka pro kairę ranką, tad užrištas ant kairės rankos siūlas atbaido bet kokį blogį, kurį jums siunčia kiti žmonės. Tačiau jei patys tokį siūlą užsirišite, jis nuo blogos akies nesaugos. O užrištas tinkamai užtikrins apsaugą, be to, tai bus ir ženklas kitiems žmonėms, kad ir jūs niekam nesuteiksite jokio blogio, nes kilusias blogas mintis „sugers“ ir neutralizuos raudonas siūlelis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Intuicija – moters slaptasis ginklas. Naudokitės juo!

Zen sodas. / Shutterstock nuotr.

Ritualas, būdingas ir kitoms tradicijoms

Nors dažniausiai raudonojo siūlo istorija siejama su kabala, iš tiesų jo užrišimo ritualas paplitęs ir indiškose šventovėse. Šioje šalyje laikoma, kad ryškus papuošalas ne tik saugo juo pasipuošusias merginas nuo visokiausio blogio, bet ir išduoda, kad ji yra pasiruošusi tekėti. Tokiu atveju talismanas rišamas ant dešinės rankos. O kai kuriose Azijos šalyse tikima, kad raudoną siūlą ant kairiojo riešo nešioja žmonės, kurie nori į savo gyvenimą pritraukti gerovę ir sėkmę. Gal tai atsakymas, kodėl tiek daug lietuvių iš tolimų kelionių grįžta pasipuošę raudonu siūlu, kurio nenusiriša mėnesiais. Vilna nėra tokia tvirta, kad amžinai tarnautų, tad einant laikui sudyla ir sutrūksta. Pasirodo, tai geras ženklas, reiškiantis, kad jums pavyko išvengti jums siųstos blogos energijos. Ją prisiėmė ir jus išgelbėjo raudonas siūlas.

Kad ir dėl kokių priežasčių jūs puošiatės raudonu siūlu, svarbiausia – tikėjimas. Jis padeda išvengti visų bėdų ir siekti norimų tikslų!

Kodėl raudonas ir vilnonis?

Vilna nuo seno laikoma turinčia nemažai gydomųjų savybių. Ji užkerta kelią uždegimams, geba apsaugoti nuo galvos ir akių skausmo, saugo sąnarius nuo uždegimo ir slopina skausmą, padeda išsaugoti gyvybę – ne atsitiktinai kūdikiai apgaubiami ar guldomi ant vilnonių patiesaliukų, apaunami vilnonėmis kojinėmis.

Tuo tarpu raudona spalva kiekvienos tautos interpretuojama skirtingai – neva apsaugo nuo pikta linkinčių žmonių, nes turi saulės ir laukinių gyvūnų jėgą, ugnies spalvą. Kaip tik dėl to dovanoja sveikatą ir gerovę.

Taigi, kad ir dėl kokių priežasčių jūs puošiate riešą raudonu siūlu, svarbiausia – tikėjimas. Jis padeda išvengti visų bėdų ir siekti norimų tikslų!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!