Odos grožiui – veido kaukės: jų tipai ir privalumai
Išvaizdai patobulinti yra sukurta įvairiausių kosmetikos priemonių. Makiažui skirtomis galima vizualiai pakeisti veido bruožus, odos atspalvį, tekstūrą ir sutverti pribloškiantį vaizdą, tačiau su viena sąlyga. Toji sąlyga – gera odos sveikata. Ją palaikančių kosmetikos produktų kaip niekada gausu – turime galvoje ne tik tradicinius kremus, bet ir stipresnio, tikslinio poveikio produktus. Pavyzdžiui, kaukes.
Sausumas, glebumas, raukšlėtumas, pigmentinės dėmės... Natūralius bėgančių metų įspaudus odoje sumažinti nėra visai paprasta. Tikrai efektyviai tai daro retinolis, vaisių rūgštys, tačiau šios medžiagos jautresnę odą gali sudirginti. Tad labai svarbu rasti būtent jūsų odai tinkamų priemonių.
Jei kalbėsime apie brandžią odą apskritai, jai praverčia kosmetikos priemonės, kurios švelniai šveičia, putlina, drėkina, maitina, gerina mikrocirkuliaciją, skatina regeneraciją, didina atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams, gina ląsteles nuo laisvųjų radikalų, mažina polinkį rausti, dirgti (jei toks yra), padeda geriau įsisavinti kitas kosmetikos priemones... Taip, reikalavimų daug.
Kaukės – vienas efektyviausių odos priežiūros produktų. Jas paprasta ir malonu naudoti, o rezultatai būna akivaizdūs.
Kaukės – vienas efektyviausių odos priežiūros produktų. Jas paprasta ir malonu naudoti, o rezultatai būna akivaizdūs.
Kai kurias kaukes galima vadinti tikromis burtų lazdelėmis: palepinus tokiu produktu odą prieš renginį, kuriame norisi sublizgėti, ji išsyk atsigauna, sustangrėja, palygėja, pašviesėja... Belieka pasipudruoti, pasidažyti blakstienas, antakius, lūpas ir... klausytis komplimentų: „Jūs taip puikiai atrodote!“
Yra įvairių kaukių tipų. Jų poveikį pirmiausia lemia ingredientai ir formulė – ne forma. Tačiau pastaroji padaro naudojimą daugiau ar mažiau patogų. Ko gero, namie verta turėti keletą rūšių produktų – vienkartinių bioceliuliozinių, tepamų nuplaunamų ir nenuplaunamų.
Kaukės įvairiems gyvenimo atvejams
1. Lakštinės (angl. „sheet“). Ypač geros pagamintos bioceliuliozės pagrindu. Jos priglunda prie veido it antroji oda, todėl aktyviosios medžiagos, kurių jose gausu, puikiai įsigeria. Poveikis matomas iškart. Jis gali būti stangrinamasis, drėkinamasis, skaistinamasis, raminamasis, mažinantis jautrumą ir raudonį, švelninantis raukšles... Beje, yra visam veidui ir atskirai paakiams skirtų kaukių.
2. Kreminės. Kažkada visas kaukes reikėdavo nuplauti, bet dabar yra ir naktinių, su kuriomis galima miegoti. Jos – labai lengvos tekstūros, padeda odai naktį regeneruoti, todėl ryte ši atrodo sudrėkinta, lygesnė, skaistesnė. Dieninės kreminės kaukės, kurias reguliariai naudojant oda stangrėja, šviesėja, lygėja, jos įtampa, sudirgimas mažėja (poveikis priklauso nuo komponentų), padaro odą ir jaunesnę, ir atsparesnę žalingiems aplinkos veiksniams.
3. Nulupamosios. Tokios kaukės gali pagelbėti ir riebiai, porėtai, inkštirų turinčiai, ir pavargusiai, papilkėjusiai odai, paburkusiems paakiams. Kaukė išdžiūsta ant odos virsdama plėvele, o šią tereikia nulupti.
4. Gelinės. Sausai ir jautriai odai tokios kaukės suteiks drėgmės ir gaivos. Gelinės dar ir vėsina, todėl gali puikiai padėti sudirgusiai odai, kurią reikia nuraminti.
5. Molio. Puikiai tinka odai su išsiplėtusiais kapiliarais, poromis, turinčiai spuogelių, išskiriančiai per daug riebalų.
Jeigu atsižvelgdamos į savo odos poreikius gesinsite „karštus taškus“ tinkamomis priežiūros priemonėmis, makiažas užims mažiau laiko, bus paprasčiau pasidaryti jį nepriekaištingą.