Oksana Pikul pasidalino dar nematytais sūnaus Dominyko gimtadienio ir krikštynų šventės kadrais

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus pirmasis gimtadienis / „ALD Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuo Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko pirmojo gimtadienio praėjo jau keli mėnesiai, tačiau laimingi tėvai iki šiol gyvena gražios šventės akimirkomis.

Trečiadienio rytą Oksana feisbuko draugams parodė iki šiol nematytas liepos 14-ąją vykusios dvigubos šventės nuotraukas, kuriomis ji pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais. Tuomet Jasaičiai paminėjo berniuko pirmąjį gimtadienį ir tuo pačiu atšventė jo krikštynas.

Žalsva, mėtinė spalva dominavo visur: aprangoje, šventinėse detalėse, stalo dekore ir maisto papuošimuose.

„Prie šios spalvos bandėm derinti šventę. Spalvą padiktavo Liutauras Salasevičius, jis pasiūlė šią spalvą, aš likau sužavėta. O tuomet jau viską derinome pagal tai“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus pirmasis gimtadienis / „ALD Foto“ nuotr.

Nuotraukose fotografai užfiksavo jaukias šeimos akimirkas: su Dominyku žaidžiančią Oksaną, visą Jasaičių trijulę, šventinį teminį stalą.

„Mums ši šventė be galo svarbi ir brangi“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus pirmasis gimtadienis / „ALD Foto“ nuotr.

Pasak jos, dauguma mamų labai detaliai ruošia savo vaikams krikštynas. ne išimtis ir Jasaičių šeimyna.

„Važinėjome, rinkome rūbus, papuošimus. Aš manau, kad visi mylintis tėvai tą pirmąją krikšto šventę stengiasi padaryti labai gražią ir įsimintiną šeimai ir mažyliui. Mūsų sūnus labai mėgsta animacinį filmuką „Maša ir lokys“. Stengėmės, kad šiek tiek būtų tos atributikos. Ir tortas su lokiu, ir Mašą užsakėme. Norėjome, kad domintų Dominyką, jam labai patiktų“, – dar seniau pasakojo Oksana.

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko gimtadienio šventė (8 nuotr.)
+2

Žmonės.lt primena, kad tikroji šventė vyko liepos 14-ąją. Tuomet Jasaičiai Šv.Jonų bažnyčioje pakrikštijo vienerių metų gimtadienį švenčiantį sūnų Dominyką.

Šią bažnyčią pora pasirinko neatsitiktinai. „Ji mums reiškia labai daug. Joje buvo įteikti ir mano bakalauro, ir mano magistro diplomai, joje susituokėme. Tai yra mūsų šeimos bažnyčia. Pasirinkome tą patį kunigą, kuris mus sutuokė. Norėjome, kad jis ir tik jis krikštytų mūsų vaiką“, –tuomet Žmonės.lt pasakojo Oksana.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana ir Simas Jasaičiai sūnų Dominyką pakrikštijo ten, kur susituokė – Jonų bažnyčioje

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnaus Dominyko krikštynos (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau