Oksanai Pikul – 39: „Kitąmet gimtadienio šventė bus kaip vestuvės“

Oksana Pikul su sūnumi Dominyku ir mylimuoju Vaidu / Marios Savickajos ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 10-ąją, antradienį, vizažistė, verslininkė ir atlikėja Oksana Pikul mini 39-ąjį gimtadienį. Nors šį sutinka ramiai, Oksana mintimis gyvena artėjančio jubiliejaus nuotaikomis ir atskleidžia, kad jau pradėjo organizuoti kitų metų šventę.

„Nors sausio oras kaip visada niūrus, tačiau nuotaika puiki – sulaukiau tiek daug skambučių ir nuoširdžių pasveikinimų, kurie nuo ryto mane pakrovė gera energija“, – nuotaikingai nusiteikusi su portalu Žmonės.lt pokalbį pradėjo sukaktuvininkė.

Nors gimimo dienos proga pasiėmė laisvadienį, Oksana grandiozinių planų neturi – dienos metu šampano taurę pakėlė su kolegėmis, o vakare ramiai pasibus su sūneliu Dominyku ir mama.

„Šio gimtadienio nusprendžiau nešvęsti. Pagalvojau, kad šiemet padarysiu taip, kaip nori širdis, o širdis nori ramybės...“ – patikino O.Pikul.

Oksana Pikul / Marios Savickajos nuotr.

Apibendrinama prabėgusius metus, Oksana pastebėjo, kad jie nebuvo itin lengvi. Teko susidurti su nemažai iššūkių, tačiau su daugelių jų ryžtinga moteris kaip visada susidorojo.

„Pastarieji metai buvo kupini išgyvenimų, emocijų ir įvairių pamokų. Taip pat buvo daug projektų, naujos informacijos ir kūrybinių idėjų. Tikiuosi, šiemet sulauksiu tų idėjų įgyvendinimo finišo. Daug kartų sakiau, kad esu darboholikė, tad mėgaujuosi darbais ir jų rezultatais“, – apie atkeliaujančias naujoves trumpai užsiminė Oksana.

Oksanos Pikul Kalėdos / Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, O.Pikul prasitarė, kad vienas iš jau organizuojamų projektų – jos 40-ojo jubiliejaus šventė. Nors neeilinę sukaktį verslininkė minės tik kitąmet, ji jau dabar pasinėrė į planavimą.

„Išduosiu paslaptį – šiandien ryte kartu su organizatore pradėjome kūrybinį procesą kitų metų gimtadieniui. Jus įsivaizduojat? Aš jau prieš metus planuoju savo gimtadienį, – šypsojosi entuziastingai nusiteikusi Oksana. – Jau žinau šventės vietą, išsirinkau dekoracijas ir netgi šventės tematiką“.

Oksana Pikul / Marios Savickajos nuotr.

Pašnekovė patikino, kad jubiliejų planuoja atšvęsti trankiai, todėl jau dabar organizuoja grandiozinį vakarėlį. Nors artimieji nusistebėjo, Oksana įsitikinusi, kad net nepastebės kaip prabėgs metai, todėl norint surengti šventę iki tobuliausių smulkmenų, reikia pradėti planuoti kuo anksčiau. „Kitąmet gimtadienio šventė bus kaip vestuvės – grandiozinė ir didelė. O juk vestuves žmonės ir planuoja metus ar kelis prieš“, – šyptelėjo Oksana.

Atlikėja pastebėjo, kad nors daugelį moterų išaušusi ketvirtoji dešimtis gąsdina, visgi ji skaičių nesureikšmina ir atvirkščiai – mėgaujasi atėjusia branda bei stabilumu.

Oksana Pikul / Marios Savickajos nuotr.

„Savo metų nesigėdiju, nes jau esu nemažai nuveikusi, o tuo pačiu toks amžius versle labai patogus – jis suteikia pasitikėjimo. Jaučiuosi gerai būdama šiame etape, tačiau kartais pritrūksta energijos, kadangi norisi daug nuveikti.

Na, o energijos man suteikia sportas. Šiandien ryte geriau kavos puodelį ir save bariau, nes žadėjau pradėti sportuoti. Taip ir parašykite, skaitydama straipsnį nebeturėsiu kur dėtis – mano pažadas bus juoda ant balto“, – juokėsi Oksana ir pokalbio pabaigoje sau palinkėjo svarbiausio – sveikatos bei energijos.

Fotogalerijos:

Oksanos Pikul Kalėdos (18 nuotr.)
+12
Oksana Pikul įsiamžino pavasariškoje fotosesijoje su drugeliais (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau