Įspūdingo dydžio puokštę iš mylimojo gavusi Oksana Pikul: „Laiminga moteris – mylima moteris“

Oksana Pikul / Tomas foto / asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vizažistė ir atlikėja Oksana Pikul nebeslepia – jos širdyje vėl žydi jausmai. Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo mylimojo verslininko Vaido Akramavičiaus dovana ir skyrė jam šiltus žodžius.

Socialiniuose tinkluose Oksana Pikul praėjusią savaitę pasidalijo keleta nuotraukų, kuriose pozuoja su milžiniška baltų rožių puokšte. Garsios moters veidą nuotraukose puošia plati šypsena.

Nuotraukomis Oksana sutiko pasidalyti ir su naujienų portalu Žmonės.lt.

„Laiminga moteris – mylima moteris. Tu moki sukurti jaukumą ir pasitikėjimą. Dovanoji man šypseną. Tu mano „draivas“. Ačiū“, – prie nuotraukų parašė moteris.

Primename, jog su verslininku Vaidu Akramavičiumi vizažo meistrė buvo poruojama jau nuo pat 2021-ųjų.

Pora kartu leidžia ir laisvalaikį. Būtent su V.Akramavičiumi kovo pabaigoje O.Pikul atvyko į buvusios „Olialia“ mergaitės, plaukų ekspertės Ievos Ūselytės-Voveris ir jos vyro Andriaus Voverio vestuves Lentvario bažnyčioje.

Vėliau Oksana ir Vaidas drauge pasirodė ir renginiuose.

Oksana Pikul ir Vaidas Akramavičius / Asmeninio albumo nuotr.

Oksanos Pikul ir Vaido Akramavičiaus santykiai nebuvo paslaptis ir pačiam sutuoktiniui Simui Jasaičiui. Apie tai krepšininkas yra užsiminęs socialiniuose tinkluose, o kartą instagramo istorijose pasidalijo bendra Oksanos ir Vaido nuotrauka iš užsienio kurorto.

„Graži pora“, – prie nuotraukos komentarą prirašė S.Jasaitis.

Kalbos apie tai, jog Oksana Pikul su sutuoktiniu Simu Jasaičiu skiriasi, sklandė jau kurį laiką dar prieš pasitvirtindamos, tačiau pora jų nekomentavo. Apie asmeninį gyvenimą Oksana žiniasklaidai neatvirauja iki šiol.

Oksanos Pikul sūnus Dominykas žengė į pirmą klasę (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau