Oksanos Pikul širdies draugui Vaidui Akramavičiui iškelta baudžiamoji byla: stojo prieš teismą

Oksana Pikul ir Vaidas Akramavičius / Eimanto Paulausko ir socialinių tinklų nuotr.
Oksana Pikul ir Vaidas Akramavičius / Eimanto Paulausko ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-18 11:23
AA

Oksanos Pikul mylimasis Vaidas Akramavičius turi problemų su teisėsauga – jam iškelta baudžiamoji byla dėl smurtinių nusikaltimų.

Vaidui Akramavičiui iškelta baudžiamoji byla teismą pasiekė 2023 m. sausio 23-ąją, portalui Žmonės.lt pakomentavo Vilniaus miesto apylinkės teismas.

V.Akramavičius kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 138 straipsnio 1 dalį (nesunkus sveikatos sutrikdymas).

LR BK 138 straipsnis nurodo, kad tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo šio kodekso 135 straipsnio 1 dalyje nurodytų padarinių, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Balandžio 17 d. įvyko pirmasis teisiamasis posėdis, kuriame atidėtas bylos nagrinėjimas, patenkinus nukentėjusiojo atstovės prašymą sudaryti galimybę apsispręsti dėl poreikio teikti civilinį ieškinį. Taip pat patenkintas kaltinamojo gynėjo prašymas prisijungti prie paskirtos ekspertizės.

Kitas teismo posėdis – gegužės viduryje.

Portalas alfa.lt anksčiau pranešė, kad byla V.Akramavičiui iškelta dėl 2022 m. gegužės 7-ąją Vilniuje, Baltupių rajone įvykusio konflikto, kurio metu, kaip nustatė tyrėjai, kaltinamasis nesunkiai sužalojo metais vyresnį vyrą.

Pats V.Akramavičius portalui pasakojo, kad konfliktas įvyko tuomet, kai jis po šventės atvyko pasiimti O.Pikul ir laukė jos automobilyje, o pro šalį ėję trys vyrai ėmė prie jo kabinėtis, užgaulioti, galiausiai apliejo jį gėrimu. Anot verslininko, muštynes pradėjo ne jis – neblaivus nukentėjusysis pirmasis jį pastūmė. Galiausiai V.Akramavičius jį sumušė – sulaužė nosį ir žandikaulį.

Oksana Pikul ir Vaidas Akramavičius / Asmeninio albumo nuotr.

V.Akramavičius praėjusių metų spalį su nukentėjusiuoju sudarė taikos sutartį ir įsipareigojo atlyginti padarytą žalą, kuri buvo įvertinta 10 800 eurų.

Vis tik nukentėjusiojo gynėja teisininkė Dovilė Šakalienė teigė, kad kaltinamasis sumokėjo tik mažesniąją sumos dalį ir tarsi vengia atlyginti likusią žalą. Tuo tarpu V.Akramavičiaus advokatas Justas Vilys sakė, kad sutartis jo kliento atžvilgiu nėra sąžininga, tačiau jis sumokės likusią dalį. Advokato teigimu, šiuo metu vyras nukentėjusiajam yra sumokėjęs jau 5,5 tūkst. eurų.

Šiuo metu Vaidui Akramavičiui yra iškeltos bent dvi bylos dėl smurtinių nusikaltimų, galimai laukia arba jau iškelta ir trečioji, rašo alfa.lt.