Operos solisto Liudo Mikalausko prisipažinimas išmušė iš vėžių: kaimynas tai vadina gėda

Liudas Mikalauskas / G.Skaraitienės nuotr.
Liudas Mikalauskas / G.Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-09-22 11:26
AA

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas – duetas ne tik scenoje, bet ir kaimynystėje. Žinomi operos solistai iškeitė gyvenimą mieste į gyvenimą kaime Kazlų Rūdoje, ir čia, nors ir ne viską gebėdami, diena iš dienos atlieka įvairius darbus ir palaiko vienas kitam nuotaiką su nesibaigiančiomis linksmomis istorijomis, į kurias nuolat įsipainioja.

„Mes esame vieninteliai kaimynai Lietuvoje, kurie dar nėra susipykę“, – laidoje „Gero vakaro šou“ prisipažino E.Bavikinas.

Tiesa, L.Mikalauskas patikino, kad šis taikos periodas tęsėsi tik tiek, kol Egidijus pirmąkart neatsisėdo prie traktoriaus ir nepervažiavo serbentų krūmų.

Egidijus ir Liudas – užimti vyrai, tad nors ir norėtųsi, įvairiems darbams kaime laiko lieka ne tiek ir daug. O ir pasisamdyti darbininką šiomis dienomis nėra taip paprasta. Vis dėlto kaimynai yra taupūs ir visus darbui reikalingus įrankius perka ne po vieną, o drauge.

„Mes atskirai nė neturime jokių įrankių – bendra žoliapjovė, kompresorius ir net šlanga. Negi pirksi du traktorius, kad ir ten kieme stovėtų, ir pas mus? Tik esu labai patenkintas, kad visi tie įrankiai stovi mano garaže“, – šypsosi L.Mikalauskas.

Laidos „Gero vakaro šou“ akimirkos

Abu atlikėjai laidoje „Gero vakaro šou“ išduoda, kad tenka dainuoti ir vestuvėse, ir įvairiose liturginėse šventėse. Deja, ir čia pasitaiko keistų nutikimų – jaunavedžiai prašo neįtikėtinų dainų arba ima giedoti visai kitas melodijas, nei derėtų.

Pavyzdžiui, kartą bažnyčioje atliekant vieną giesmę, kuri šiaip jau yra liūdna, kaimo moterys netikėtai ją užtraukė itin linksmai. Tai Liudą ir Egidijų išmušė iš vėžių, o bandydami nesijuokti ir slėptis, abu jie sukėlė dar didesnį žmonių smalsumą. Galiausiai jiems netgi teko bėgti slėptis už vargonų.

Vis dėlto ne visuomet viskas pavyksta taip puikiai – operos solistai papasakoja ir apie vieną atvejį, kai bedainuodami Venecijoje užsitraukė nemalonę.

Laidos „Gero vakaro šou“ akimirkos

Didžiausiu laidos skandalas – netikėtas L.Mikalausko prisipažinimas apie tai, kad… nemėgsta krepšinio! Jo bičiulis Egidijus neslėpia, kad su kaimynais tokį jo bruožą vadina didžiausia kaimo gėda.

Laida „Gero vakaro šou“ per TV3 – trečiadieniais 19.30 val.

Liudas Mikalauskas / „Facebook“ nuotr.