P.Paukštaitytė sudrebino „Žalgirio“ arenos amfiteatrą: žiūrovų ašaros ir duetas su sužadėtiniu

Paulina Paukštaitytė ir Vilius Popendikis / Roko Snarskio nuotr.
Paulina Paukštaitytė ir Vilius Popendikis / Roko Snarskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-23 10:03
AA

Kauno arenos amfiteatre pilnai salei nuskambėjęs renginys – sparčiai populiarėjančios atlikėjos Paulinos Paukštaitytės turo „11 raidžių“ tęsinys. Atlikėja atvirauja, kad šis turas, tai didžiulio darbo ir kūrybinių ambicijų rezultatas. Šeštadienio vakarą susibūrė rekordinis skaičius žmonių Paulinos karjeroje, kurie kartu išgyveno tai, ką Paulina vadina svajonės išsipildymu – koncertą pripildytą spec. efektais, lazeriais, gyvo garso grupe bei savęs nevaržančiais muzikos klausytojais.

„Jaučiuosi pilna dėkingumo, šie metai buvo darbingiausi, tačiau laimingiausi. Nuo pasirodymo Eurovizijos atrankoje, dainų „Jei gyvenčiau mėnulyje“, „Bučiuok“ iki debiutinio albumo išleidimo. Pirmojo koncerto, o dabar koncertinio turo. Tai ilgo ir nuoseklaus kūrybinio darbo rezultatas, kurio didžiąją dalį atlieku pati. Dėl to, matyti jį įvertinančius žmones, man yra ypatingai jautru ir gera“.

Paulinos Paukštaitytės koncertas Kaune / Roko Snarskio nuotr.

Koncerte prisijungė atlikėjas bei Paulinos sužadėtinis Vilius Popendikis, kartu jie ne tik pristatė dainos iš albumo naują versiją, bet ir atliko plačiai nuskambėjusį kūrinį „Ji mergina“, kuriam pritarė visa salė.

Kaip teigia atlikėja, vizualinė kalba, jai yra tokia pat svarbi kaip ir muzikinė, dėl to savo turui į pagalbą pasikvietė geriausia tituluojama „AB Light“ komandą, kuri dirba su didžiausiais koncertais tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. „Šie žmonės žino kaip padėti sukurti įspūdį, to neįmanoma perteikti nuotraukomis, reikia pamatyti gyvai“.

Paulinos Paukštaitytės koncertas Kaune / Roko Snarskio nuotr.

Nuskambėjus Paulinos Paukštaitytės turui Klaipėdoje ir Kaune, liko paskutinis koncertas šį šeštadienį (11.25) Vilniuje, koncertų salėje „Kablys“. Bilietus galima rasti bilietai.lt.

Fotogalerija:

Paulinos Paukštaitytės koncertas Kaune (11 nuotr.)
+5